Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 проблем с отваряне на задна врата 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Апр 16, 2015 11:11 am
Мнения: 27
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Имам проблем с отварянето на задна дясна врата на Subaru Outback b13, 2005-та година. В първия момент реших, че е замръзнала от ниските температури, но явно не. Всички врати се отварят от дистанционното, но тази нито отвън, нито отвътре не се отключва(при отключване от дистанционното се чува звук и в тази врата, та ми се струва, че самото централно си работи). При дърпане на дръжките не се усеща никакво съпротивление, не знам дали има жило към тях, но ако е на този принцип все едно жилото е скъсано. Четох из форума, че вероятно трябва да си я ремонтирам като сваля кората и т.н., но се чудя дали някъде в сервизите в София биха въобще се заели с подобен проблем, понеже нямам удобно място(вероятно и инструменти) да се заема с това. Може ли да препоръчате сервиз където биха ми решили подобен проблем?

Съб Яну 27, 2018 7:10 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ако си от София, при Любо има човек който е спец по врати и т.н., Станислав се казва.

Съб Яну 27, 2018 7:27 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Апр 16, 2015 11:11 am
Мнения: 27
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря! Ще отида да я погледнат.

Съб Яну 27, 2018 11:59 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 10:29 pm
Мнения: 117
Автомобил: Outback
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
kikminev написа:
Здравейте,

Имам проблем с отварянето на задна дясна врата на Subaru Outback b13, 2005-та година. В първия момент реших, че е замръзнала от ниските температури, но явно не. Всички врати се отварят от дистанционното, но тази нито отвън, нито отвътре не се отключва(при отключване от дистанционното се чува звук и в тази врата, та ми се струва, че самото централно си работи). При дърпане на дръжките не се усеща никакво съпротивление, не знам дали има жило към тях, но ако е на този принцип все едно жилото е скъсано. Четох из форума, че вероятно трябва да си я ремонтирам като сваля кората и т.н., но се чудя дали някъде в сервизите в София биха въобще се заели с подобен проблем, понеже нямам удобно място(вероятно и инструменти) да се заема с това. Може ли да препоръчате сервиз където биха ми решили подобен проблем?

Колега споредели от какво е било после :)

Пон Яну 29, 2018 2:22 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
В София има специалист по жила, ако такъв е проблемът и ако не си го решил при човека на Любо.

Аз скоро си правих жилото на предният капак - направиха го за 1 час, 85.00 лева, 1 година гаранция.

http://mikrondocev.com/

Пон Яну 29, 2018 3:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: harrryb и 32 госта



Търсене:
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор