Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Шибедах, странно щракане при затварянето???? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Мар 29, 2014 6:45 pm
Мнения: 49
Автомобил: toyota corolla
Рейтинг: 11
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте колеги имам следния проблем с моето Субару Аутбег 2000г. 2,5 мотор: От скоро само при затваряне и само на предния шибедах от лявата страна на лявата панта се чува едно малко зловещо щракане. Прегледах, смазано е, движи се много лесно и ако откача стъклото от механизма изчезва. Като сложа отново стъклото върху механизма пак започва и то само от ляво. Открих едни хлабави болтчета и ги стегнах, но не помогна. Имал ли е някой такъв проблем и как го е решил? Засега съм го гледал само отгоре отгоре, без почти никакво разглобяване.

Вто Юни 05, 2018 5:12 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Мар 29, 2014 6:45 pm
Мнения: 49
Автомобил: toyota corolla
Рейтинг: 11
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Явно аз съм единственият с такъв проблем, щом никой не отговори!

Чет Юни 07, 2018 5:58 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 10, 2018 7:49 am
Мнения: 58
Местоположение: Добрич
Автомобил: Outback BP H6
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Може и да не си само ти с този проблем, но моите наблюдения са, че този форум и групата във фейса не са сред "най-живите".

Пет Юни 08, 2018 6:45 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Мар 29, 2014 6:45 pm
Мнения: 49
Автомобил: toyota corolla
Рейтинг: 11
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
И моите наблюдения са същите, но се въздържах да го кажа. А сега вече съм и сигурен. Имам регистрация и във форума на Мерцедес, и нещата там седят по съвсем друг начин, много повече участници, много повече компетенция, много повече опит и коментари за готови решения. Ще се оправя, така или иначе с или без помощ, но ще отнеме повече време и опитът от решението, ще остане в моя личен архив.
Нека администраторът да заключи темата. Благодаря!

Пет Юни 08, 2018 4:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 10, 2018 7:49 am
Мнения: 58
Местоположение: Добрич
Автомобил: Outback BP H6
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Аз имам и Мазда и съм регистриран във форума. Много лаладжии, много нещо. Къде компетентни мнения, къде заядливци, но поне има поток. Тук няма дори с кого да се скараш... :D

Пет Юни 08, 2018 7:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 14, 2016 6:53 pm
Мнения: 38
Местоположение: Козлодуй
Автомобил: Subaru Outback AT
Телефон: 0887287618
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Има има само кажете и ще почнат каранията :) аз съм имал проблем ма със задния люк и повечето колеги май ,за предния явно си на правилна посока ,пръскаш смазваш стягаш и така / За форума на Мерцедес,Мазда може и да е по активен ,ма като се чупят повече е така :pardon:

Пет Юни 08, 2018 8:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Саргон написа:
Може и да не си само ти с този проблем, но моите наблюдения са, че този форум и групата във фейса не са сред "най-живите".


Колега, ти не можеш да се оплачеш че в този форум не са ти помогнали със съвети за проблемите с колата ти.
Ако не си спомняш погледни Тук

Нед Юни 10, 2018 9:30 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор