Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:19 pm



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 Мечтаният "бек" 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 22, 2018 7:26 pm
Мнения: 54
Местоположение: Ловеч
Автомобил: OutBack 2002 AT
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте на всички! След дълго лутане между марки/модели се спрях на субару.За няколко месеца търсене на мечтаната кола минах през forester/legacy/autback и абсолютно всичките им варианти на двигатели и кутии.След насоки от ваша страна стана ясно ,че покупката от автокъща би била лекомислена и с неизбежни огромни разходи в близко бъдеще.Тема след тема изникваше един г-н за който четях неща трудни за възприемане но все пак реших да позвъня на посочения телефон и НЕ сбърках! След няколко разговора с въпросният г-н Bat bubi (Боян Стоичков) бях обсипан с информация, насоки ,съвети относно мечтаният от мен автомобил.Благодарности към Боян за отделеното време и съвети! Започна и голямото чакане за подходящ автомобил ,като един ден колега от форума направи "грешката" да посочи неговия бек 2002 АТ (внесен от Bat bubi) за продажба.Няколко дни по-късно вече съм горд собственик на субару. Благодарен съм на колегата за прекрасния автомобил и грижите които е полагал за него.Не съм посочил колегата ,ако той има желание и препоръки нека пише в темата.

Ще използвам темата за няколко въпроса относно обслужването на автомобила ,като масла/ремъци/филтри/антифриз са ясни за профилактична смяна но какво друго е желателно да се смени? Ако е възможно посочете и марка за даденият консуматив!
Благодаря на отзовалите се :beer:

Съб Юни 16, 2018 5:01 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 19, 2017 9:50 pm
Мнения: 65
Местоположение: София
Автомобил: Forester 2.0 XT, 2005, AT
Телефон: +359 88 522 4129
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
:good:
:pardon: Честито, колега.
Колицата е много добра, показателен е факта, че се продаде на петия ден от обявата.
А ти ме изпревари с няколко часа....
Но късмета е твой, да караш с удоволствие и безаварийно.
А аз ще продължавам да търся мечтаното първо субару.....

_________________
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing!

Съб Юни 16, 2018 10:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 22, 2018 7:26 pm
Мнения: 54
Местоположение: Ловеч
Автомобил: OutBack 2002 AT
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Kasabov написа:
:good:
:pardon: Честито, колега.
Колицата е много добра, показателен е факта, че се продаде на петия ден от обявата.
А ти ме изпревари с няколко часа....
Но късмета е твой, да караш с удоволствие и безаварийно.
А аз ще продължавам да търся мечтаното първо субару.....


Благодаря колега!
Пожелавам ти успех в покупката на бъдещия ти автомобил ! :good:

Нед Юни 17, 2018 7:51 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Със здраве да си я ползваш.....прекрасна и добре поддържана кола. На 15000 км и сменяш маслото , ако ходишпо черно е хубаво на 50 000 км да сменяш маслото на кутията и на дифа на около 60 000км...ако ти трябват части, има написано във форума магазините и телефонните номера на автоморгите ...Вече трудно се наират наподобни км, макар, чев момента вкарвам същия модел с 2,5 мотор, но на 58000 км.... :D

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Пон Юни 18, 2018 1:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 22, 2018 7:26 pm
Мнения: 54
Местоположение: Ловеч
Автомобил: OutBack 2002 AT
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
bat bubi написа:
Със здраве да си я ползваш.....прекрасна и добре поддържана кола. На 15000 км и сменяш маслото , ако ходишпо черно е хубаво на 50 000 км да сменяш маслото на кутията и на дифа на около 60 000км...ако ти трябват части, има написано във форума магазините и телефонните номера на автоморгите ...Вече трудно се наират наподобни км, макар, чев момента вкарвам същия модел с 2,5 мотор, но на 58000 км.... :D


Благодаря още един път за насоките! В скоро време ще сменя всички масла,ремъци,филтри... и мисля да си карам след това... :cool: Автомобилите които внасяш не са за коментар там нещата са ясни. ;)

Пон Юни 18, 2018 6:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор