Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 Мечтаният "бек" 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 22, 2018 7:26 pm
Мнения: 54
Местоположение: Ловеч
Автомобил: OutBack 2002 AT
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте на всички! След дълго лутане между марки/модели се спрях на субару.За няколко месеца търсене на мечтаната кола минах през forester/legacy/autback и абсолютно всичките им варианти на двигатели и кутии.След насоки от ваша страна стана ясно ,че покупката от автокъща би била лекомислена и с неизбежни огромни разходи в близко бъдеще.Тема след тема изникваше един г-н за който четях неща трудни за възприемане но все пак реших да позвъня на посочения телефон и НЕ сбърках! След няколко разговора с въпросният г-н Bat bubi (Боян Стоичков) бях обсипан с информация, насоки ,съвети относно мечтаният от мен автомобил.Благодарности към Боян за отделеното време и съвети! Започна и голямото чакане за подходящ автомобил ,като един ден колега от форума направи "грешката" да посочи неговия бек 2002 АТ (внесен от Bat bubi) за продажба.Няколко дни по-късно вече съм горд собственик на субару. Благодарен съм на колегата за прекрасния автомобил и грижите които е полагал за него.Не съм посочил колегата ,ако той има желание и препоръки нека пише в темата.

Ще използвам темата за няколко въпроса относно обслужването на автомобила ,като масла/ремъци/филтри/антифриз са ясни за профилактична смяна но какво друго е желателно да се смени? Ако е възможно посочете и марка за даденият консуматив!
Благодаря на отзовалите се :beer:

Съб Юни 16, 2018 5:01 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 19, 2017 9:50 pm
Мнения: 65
Местоположение: София
Автомобил: Forester 2.0 XT, 2005, AT
Телефон: +359 88 522 4129
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
:good:
:pardon: Честито, колега.
Колицата е много добра, показателен е факта, че се продаде на петия ден от обявата.
А ти ме изпревари с няколко часа....
Но късмета е твой, да караш с удоволствие и безаварийно.
А аз ще продължавам да търся мечтаното първо субару.....

_________________
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing!

Съб Юни 16, 2018 10:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 22, 2018 7:26 pm
Мнения: 54
Местоположение: Ловеч
Автомобил: OutBack 2002 AT
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Kasabov написа:
:good:
:pardon: Честито, колега.
Колицата е много добра, показателен е факта, че се продаде на петия ден от обявата.
А ти ме изпревари с няколко часа....
Но късмета е твой, да караш с удоволствие и безаварийно.
А аз ще продължавам да търся мечтаното първо субару.....


Благодаря колега!
Пожелавам ти успех в покупката на бъдещия ти автомобил ! :good:

Нед Юни 17, 2018 7:51 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Със здраве да си я ползваш.....прекрасна и добре поддържана кола. На 15000 км и сменяш маслото , ако ходишпо черно е хубаво на 50 000 км да сменяш маслото на кутията и на дифа на около 60 000км...ако ти трябват части, има написано във форума магазините и телефонните номера на автоморгите ...Вече трудно се наират наподобни км, макар, чев момента вкарвам същия модел с 2,5 мотор, но на 58000 км.... :D

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Пон Юни 18, 2018 1:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 22, 2018 7:26 pm
Мнения: 54
Местоположение: Ловеч
Автомобил: OutBack 2002 AT
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
bat bubi написа:
Със здраве да си я ползваш.....прекрасна и добре поддържана кола. На 15000 км и сменяш маслото , ако ходишпо черно е хубаво на 50 000 км да сменяш маслото на кутията и на дифа на около 60 000км...ако ти трябват части, има написано във форума магазините и телефонните номера на автоморгите ...Вече трудно се наират наподобни км, макар, чев момента вкарвам същия модел с 2,5 мотор, но на 58000 км.... :D


Благодаря още един път за насоките! В скоро време ще сменя всички масла,ремъци,филтри... и мисля да си карам след това... :cool: Автомобилите които внасяш не са за коментар там нещата са ясни. ;)

Пон Юни 18, 2018 6:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор