Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Един стар Outback с нов собственик 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 05, 2010 11:01 am
Мнения: 197
Местоположение: Кърджали
Автомобил: Outback H6 2002
Рейтинг: 18
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
И аз най-после се сдобих със Subaru Outback 2002 H6 благодарение на колегата bozzerreaneux на който явно му беше омръзнал вече. :)
Някой може да я познаят ако са я виждали, така че без повече излишни приказки ето няколко снимки пред нас докато все още леко ръмеше, така че снимките не са идеални но нямах търпение да спре дъжда. :) Иначе колата е перфектна според мен, а с този H6 3.0 литра е доста весело да се кара. От квартал Обеля в София където Дани ( DK performance ) го стегна до Кърджали засякох точно 296км ( няколко пъти бърках пътя и се връщах ) изминати с 26 литра А95 което значи учудващото за мен 8.8/100. Учудващо понеже като нова все пак я тествах и не съм карал икономично, по магистралата 110 - 140км/ч, при изпреварване 140 - 150 км/ч, само няколко пъти вдигнах 160 - 180 км/ч колкото да видя как се държи. След магистралата скоростта вече си беше 40 - 50 км/ч в населените места и 80-100 км/ч извън тях но имаше доста изпреварвания с изстрелване напред с кикдаун, голямо удоволствие е. И заради това се бях приготвил за доста по-висок разход но уви. Такива ми ти работи.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Пет Юни 29, 2018 11:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 8:54 pm
Мнения: 214
Автомобил: Outback '10 2.5CVT,Outback '02 H6
Рейтинг: 252
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
добър разход си докарал, аз под 9.2 не съм я свалял на магистрала :)

Базаварийни километри, отново!

п.с. като минавам през Кърджали ще звънкам да проверя дали добре се гледате [emoji14]

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Съб Юни 30, 2018 1:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 05, 2010 11:01 am
Мнения: 197
Местоположение: Кърджали
Автомобил: Outback H6 2002
Рейтинг: 18
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Непременно звънкай ако минаваш. :)

Съб Юни 30, 2018 1:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Svetoslav123 и 27 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор