Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Bi-fuel ЧУДЕНЕ ПРИ ПОДАВАНЕ НА ГАЗ 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Юли 07, 2018 4:18 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Горд собственник съм на Субару Аутбек 2,5и.165к.с. 2007г.Автомобилът е BI-FUEL.
Направих обслужване както си му е реда-ремък ролки,водна помпа,термостат,масло и филтри.
колата вървеше перфектно,но забелязах теч на антифриз-хайде пак в сервиза смениха една гарнитура и О-пръстен на тръбата ,която е отзад.Реших,че вече всичко трябва да е наред,но автомобила взе да се чуди при подаване на газ дали да вдигне обороти или да изгасне.Това го прави само на бензин .Когато е на газ всичко е точно.
Някой имал ли е такъв проблем ?
Помагайте [-o<

Съб Юли 07, 2018 4:45 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 24, 2018 6:13 am
Мнения: 3
Автомобил: Subaru outback
Телефон: 0896617151
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей, колега! Току що се регистрирах, демек съм най- новият в колектива :) Незнам дали ще помогна с моето мнение, но все пак... От скоро имам Бек '09- 2.5, но не е Би фуел. При мен се получи така след сервиз, това, което ми обясниха е че дросела трябва да се самообучи, след откачане на акомулатора. След ден- два действително се нормализираха ( оборотите ). Надявам се да съм бил полезен!

Вто Юли 24, 2018 11:13 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 8:57 pm
Мнения: 2184
Местоположение: Бургас
Автомобил: Outback '09 2.5
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Че като имате газ, защо карате на бензин?
Съвсем нормално според мен, ако се кара предимнона газ корекции всичко е различно.

Но според мен основният проблем на този автомобил е: че му липсват 2 цилиндъра!

_________________
Outback 2001 3.0 H6 - продаден
Outback 2001 2.5 AT VDC - продаден
Subaru Baja МТ - продадена
first Love Leone '84 1.8 АТ
Facebook: Medovo Bee Farm

Сря Юли 25, 2018 12:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор