Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 B13 H6 Проблем със задна чистачка 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Авг 18, 2017 10:32 am
Мнения: 123
Местоположение: гр.Габрово
Автомобил: Outback H6
Телефон: 0896700741
Рейтинг: 30
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте,пичове
От днес ми прави проблем задната чистачка: Като я пусна на първата степен,един път прави 180* и се връща,после прави 150* да кажем и така постепенно намаля,като я цъкна на степен да се мятка постоянно няма проблем,като включа задна също си работи нормално.Само на първия режим!? Реле или някой кабел горе в гънките от купето към вратата на багажника?
Отворих при бушоните и попаднах на нещо,което не бях виждал..Аджаба за какво е този кийборд :-?


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Пон Юли 30, 2018 5:13 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2016 3:26 pm
Мнения: 4
Местоположение: София
Skype: No_Matters
Автомобил: Subaru Outback 2.5 165k. 4EAT 2005
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей колега,
Имам същия проблем от месец, аз карам Outback 2,5 2005та.
При мен виновника се оказаха скъсани жички 5 на брой - намират се в гумено гофре между вратата на багажника и купето, има 2 гофрета в Дясното, когато отвориш вратата.
Първоначално го дръпнах гофрето за преглед от вратата към купето - всички жички бяха здрави.
После реших да го извадя и от купето към вратата, там на изхода от купето кабелите се прегъват и ми бяха прекъснати 5 жички.
Не мисля, че всичките отговарят за задната чистачка, при мен проблема започна с това, че ми отказа ключалката за багажника, а след това и чистачката.
Вързал съм само 2 от кабелчетата, за които бях сигурен понеже са с различна маркировка - в момента ключалката ми работи и чистачката работи, но в хаотичен режим, на 1ва степен спира където си иска.
Предстой да запоя и другите 3 и се надявам чистачката да влезе в нормален режим, но първо трябва да намеря схема на това окабеляване, че останалите са с еднаква маркировка тип маса, но не са маса и 3те и мултицета ги отчита с различни стойности.
Надявам се да съм помогнал, това е при мен - успех.

Пон Юли 30, 2018 5:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 5:08 pm
Мнения: 945
Местоположение: Бургас
Автомобил: Lexus LS 460, 2007
Рейтинг: 354
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
viewtopic.php?f=4&t=20718&start=0
Тук е решението.

_________________
LEXUS LS 460, V8, 4.6, 2007
TOYOTA LAND CRUSER 200, V8, 5.7, 2008
TOYOTA CHR HYBRID GR SPORT, 2.0, 2023

Пон Юли 30, 2018 8:02 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Авг 18, 2017 10:32 am
Мнения: 123
Местоположение: гр.Габрово
Автомобил: Outback H6
Телефон: 0896700741
Рейтинг: 30
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Преди 4 месеца правих и аз кабелите за ключалката.Днес пробвах при отворена врата бачка без проблем чистачката,като я смъкна до долу се почва цирка.Чакам да спре да вали и почвам с проверката.
No_Matters написа:
Здравей колега,
Имам същия проблем от месец, аз карам Outback 2,5 2005та.
При мен виновника се оказаха скъсани жички 5 на брой - намират се в гумено гофре между вратата на багажника и купето, има 2 гофрета в Дясното, когато отвориш вратата.
Първоначално го дръпнах гофрето за преглед от вратата към купето - всички жички бяха здрави.
После реших да го извадя и от купето към вратата, там на изхода от купето кабелите се прегъват и ми бяха прекъснати 5 жички.
Не мисля, че всичките отговарят за задната чистачка, при мен проблема започна с това, че ми отказа ключалката за багажника, а след това и чистачката.
Вързал съм само 2 от кабелчетата, за които бях сигурен понеже са с различна маркировка - в момента ключалката ми работи и чистачката работи, но в хаотичен режим, на 1ва степен спира където си иска.
Предстой да запоя и другите 3 и се надявам чистачката да влезе в нормален режим, но първо трябва да намеря схема на това окабеляване, че останалите са с еднаква маркировка тип маса, но не са маса и 3те и мултицета ги отчита с различни стойности.
Надявам се да съм помогнал, това е при мен - успех.

Вто Юли 31, 2018 1:26 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор