Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:32 pm



Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
 Проблем при регистрация с бг талон,колата е 3.0 Н6 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Юли 20, 2018 7:58 pm
Мнения: 31
Рейтинг: -15
Кофти...
Отговори с цитат
Така случката е следната днеска трябваше да регистрирам колата, та колата един път е регистрирана в БГ и по талон няма номер на мотора, та дойде и моя ред взеха ми таксите, документите и всичко е наред стигам до халето гледаха и всичко е ок но имало един малък проблем защото не било написано номера на мотора и сега трябва да ходя до представилтелство на Субару и да ми издадът бележка че типа на мотора отговаря на купето , звъня на представителството и обеснявам какъв е проблема и човека ми казва така, аз мога да ти изкарам типа на мотора но номер немога да ти дам защото ако пишело без номер по талон той неможел да я проследи , и аз така се учудих че незнам какво да правя ебаси държавата от Шумен съм благодаря предварително


Sent from my iPhone using Tapatalk

Вто Авг 14, 2018 5:06 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 16, 2012 4:40 pm
Мнения: 654
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback H6
Телефон: 0898612194
Рейтинг: 194
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
От представителството да ти издадат бележка че двигателя ти отговаря като тип на шасито.Ако пък в стария талон ПИШЕ "без номер" по хубаво от това няма и са длъжни да ти я регистрират по същия начин.

Вто Авг 14, 2018 5:24 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Без паника. В някои случаи като не знаят къде е номера я пишат без номер, явно първият път са минали метър. Представителството работа няма да свърши. Това не е и необходимо, защото по номера на табелката (VIN) ще си излезе каква е моторизацията на колата) Преди имаше едни "оторизирани" фирми, които проверяваха номера и издаваха бележки. Питай в КАТ. Еле па и у Шумен не виждам как няма да стане (царството на Технотест).
Номера по принцип се намира отгоре в задния ляв край (гледано от шофьорското място), точно където се вижда фланеца на кутията. Трябва да се свали декоративния капак и да се погледне внимателно.
Успех

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Вто Авг 14, 2018 5:28 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юли 20, 2018 7:58 pm
Мнения: 31
Рейтинг: -15
Кофти...
Отговори с цитат
Да вижда се номера изкараха го но сега трябва да ходя до представилтелството и говорих с човека и ми каЗа че може само типа на мотора да ми изкара и евентуално ако има и номер да го изкара ако ли не неможело а пък кат иска са се впише номера който видяха в бележката а човека от субару ми каза че неможе да го впише защото ще направи докомент с невярна докомтация просто вече незнам какво да правя


Sent from my iPhone using Tapatalk

Вто Авг 14, 2018 6:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юли 20, 2018 7:58 pm
Мнения: 31
Рейтинг: -15
Кофти...
Отговори с цитат
Готово вече е регистрирана с шуменски номера и ходенето до представителството на субару беше напразно но трябваше да отида и да си взема служебна бележка и да я представя на началника на кат Шумен и тоя скъса и каза отивай да ти слагат номерата.Ебаси идиотите в тая държава


Sent from my iPhone using Tapatalk

Чет Авг 16, 2018 3:26 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 05, 2014 4:23 pm
Мнения: 263
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.0 2006
Рейтинг: 238
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Стандартен номер е на катаджиите това. Филма аз го изиграх на място с 180лв кеш, което си им беше и целта на занятието де :lipseal:

Вто Сеп 04, 2018 5:27 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор