Отговори на тема  [ 25 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Повдигане на аутбек пружини и амове 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 7:05 pm
Мнения: 78
Автомобил: Subaru Outback H6 08
Рейтинг: 78
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ей браво, не бях влизал от известно време във форума, а то станала цяла дискусия. В дебата излиза истината.
Аз примерно, като хоби се занимавам с любителски тунинг, но за направа на пружини в България не съм чувал никога. Благодаря много на всички за полезната информация. Сега само трябва да намеря една предна и задна пружина и да им кажа да направят по още една намотка, те ще си го сметнат де.
Обаче имам един въпрос аз се насочих към педерс, амове, предни и задни, но в такъв случай мога да купя и стандартна каяба предни и задни. Върпосът ми е стандартни амове стават ли с по дълги пружини или трябват и малко по дълги амове?

:beer:

Пет Окт 26, 2018 12:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 7:05 pm
Мнения: 78
Автомобил: Subaru Outback H6 08
Рейтинг: 78
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Та значи, обаждах се на въпросния телефон. Обясниха ми всичко.
Пращаш две пружини предна и задна, технолога сваля размерите, като ти му казваш какво искаш. Уточнява се всичко по мейл и се изпраща оферта с цена, като цената е 60-80лв на пружина без ДДС.
Срок за изработка 20 дни
Доставката и пращането на пружините се поема от купувача, което смятам е ясно. :)
Ами това е сега остава да намеря една предна и една задна пружина. :cool:

Пет Окт 26, 2018 1:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 06, 2014 4:01 pm
Мнения: 489
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester III, 2.0 AT 2008
Телефон: 0895674665
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Еми супер, за това е форума все пак!
Колега дръж ни в течение на нещата, че някой ден може да и махна калниците и тогава глей какви пружини и гуми ще сложа, ахахаха

:beer: :beer: :beer:

_________________
Subaru Outbаck II, 2.5 АТ 2001, 2014-2021
Subaru Forester III, 2.0 AT 2008, 2021-2023
Subaru Outbаck III, 2.5 АТ 2008, 2023-....

Пет Окт 26, 2018 2:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 12, 2006 9:44 am
Мнения: 220
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 78
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
+1 за Бг завода .. по-миналата година ми направиха пружини за гаражните врати .. опънови по 15г. мостра, дето беше загубила 50% от качествата си .. след 10 дни ми изпратиха новите .. и гаражните врати се движат като нови :bow:

_________________
Subaru Forester 2.5XT '05
Subaru Forester 2.0 '06 - продаден
Subaru Outback 2.5 '09
Honda CBF 1000 '06 - продава се
Triumph Tiger 800 XCX '19

Пон Окт 29, 2018 9:33 am
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
wonderwalker написа:
Ей браво, не бях влизал от известно време във форума, а то станала цяла дискусия. В дебата излиза истината.
Аз примерно, като хоби се занимавам с любителски тунинг, но за направа на пружини в България не съм чувал никога. Благодаря много на всички за полезната информация. Сега само трябва да намеря една предна и задна пружина и да им кажа да направят по още една намотка, те ще си го сметнат де.
Обаче имам един въпрос аз се насочих към педерс, амове, предни и задни, но в такъв случай мога да купя и стандартна каяба предни и задни. Върпосът ми е стандартни амове стават ли с по дълги пружини или трябват и малко по дълги амове?

:beer:


Не е драма като цяло, но всеки амовете няма да работят оптимално. Ако търсиш повече височина от сток то най добре ще стане с подложки на опорите. По силни пружини също могат да направят този ефект, но не толкова явно.

Вто Окт 30, 2018 12:11 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 25 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор