Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Шум от перките на венилатора 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2018 8:33 pm
Мнения: 32
Местоположение: Петрич / Благоевград
Автомобил: Subaru Outback 2.5 4AT B13
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте. Появи се странен шум от перките на вентилатора. Вентилатора си работи и на парно и на климатик,сменя си скоростите на перката, но с промяна на скоростта на вентилиране се засилва и намалява шума. На мене ми звучи като лагерче. Имали ли сте подобен проблем и как сте го решили? Целия ли мотор на вентилатора се сменя или може да се ремонтира? Не ме пращайте да търся, че вече го свърших :D Решението с увеличаване на музиката също съм го открил, но не става за 100% от случаите.

Пет Ное 30, 2018 9:36 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 06, 2015 10:18 pm
Мнения: 20
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Impreza 2.5 RS, Outback H6 2004
Рейтинг: 2
Нов фен
Отговори с цитат
На B13 се сваля лесно разглобява се трудно и се сменят лагери. Има една пластмасова втулка от-горе много е тегава, моята я счупих за да го разглобя.
От коли с десен волан не стават, перките са обърнати и върти на обратно, и да смениш полярността
дебита е доста по слаб.

Пет Ное 30, 2018 11:23 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2018 8:33 pm
Мнения: 32
Местоположение: Петрич / Благоевград
Автомобил: Subaru Outback 2.5 4AT B13
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ако си го правил преди и помниш, разбира е, може ли да кажеш какво лагерче да си взема?

Пет Ное 30, 2018 2:46 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор