Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Апр 17, 2024 1:35 am



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Съвет за Subaru Outback 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Дек 23, 2018 8:59 pm
Мнения: 1
Автомобил: volvo v40
Телефон: 0887017068
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
нов съм във форума. А защо се регистрирах? Обмислям смяна на колата и то в посока Outback. :)
Имам няколко въпроса. Тук намерих доста информация, но все пак останаха някои въпроси. Може би има писано по тях във форума, така че предварително се извинявам.

1. Някой купувал ли е кола, внесена от Швейцария? Защо питам? - в mobie.bg, cars.bg и другите подобни, има голям брой коли внесени от там. На снимките изглеждат доста лъскави, но ме притеснява, че може отдолу да са изгнили. Нямам наблюдения върху колите внесени от там, но логиката ме навежда на мисълта, че ще са като от Австрия.
2. Насочил съм се към Subaru Outback 3, 2.5i, 165 к.с., 2004-2007. На тези години ще гонят 300к км. От по-стари модели имам наблюдение, че са податливи на ръжда. Как стоят нещата с ръждата на тези години при Subaru Outback 3 и слабост ли им е?
3. Личната ми кола е дизел. Преди години си бях изградил лошо мнение за колите на газ. Все пак обаче бяха с обикновенна газова, а не инжекцион. Останах с впечатлението, че със слагането на газова уредба почват проблемите с трудното палене, промяната на оборотите, липсата на мощност и с времето се задълбочават повече. Предполагам, че с газовия инжекцион не е точно така, но... Новата кола ще е на газ заради лакумния двигател. Повечето коли които се предлагат са вече на газ и са им били навъртяни доста километри. Трябва ли да се притеснявам от вече газифицираните и да се насоча към тези, които нямат, и да слагам в последствие?
4. Тъй като съм от Велико Търново, а не знам дали има кадърни майстори поставящи газови уредби тук. Някой колега от града може ли да ме упъти при кого мога да си сложа газов инжекцион в региона?
5. В момента карам Volvo v40 и ми е много трудно да намеря в региона кадърен майстор, който да разбира от тази марка и само си оставят ръцете по нея. Понеже и subaru не е много масова кола в bg, имам упасенията, че и с нея ще имам този проблем. Има ли колеги от областта, които да споделят впечатления по този въпрос и да ме насочат, към някой който е запознат по-тясно с марката subaru?
6. Всички ли екземпляри на пазара, между 2004 -2007 година, имат VDC и ако не как да разбера имат ли VDC при оглед?
7. Някакви насоки, характерни за марката и модела при оглед?

Благодаря предварително.

Нед Дек 23, 2018 9:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Направо си се утрепал от четене - пробвай пак...

viewtopic.php?f=1&t=15245

Нед Дек 23, 2018 10:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: julionavarro и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор