Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:32 pm



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Въпросчета! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 22, 2018 7:26 pm
Мнения: 54
Местоположение: Ловеч
Автомобил: OutBack 2002 AT
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте!
1. На прибиране Казанлък-Ловеч с доста багаж колата бек/б12/Н6 се държа прекрасно по Шипка.Имам допълнително сложен борд комп. които ми отчита температура на охладителната течност в диапазона 86-91 градуса и само при голям тормоз проходи/градско съм виждал стойности до 96 градуса което според четеното от мен в форума е в норма?! При едно изпреварване обаче за част от секундата температурата на компа се покачи до 100+ и ми се включи алармата за висока температура на охладителя ,като цялата тази процедура беше не повече от секунда след това всичко се нормализира.Няма лампи по таблото които да светят ,няма проблем с вървенето на колата липса на охладител нищо което на пръв поглед да покаже ,че има проблем.Въпроса ми е възможен бъг на компа или проблем с автомобила?
2.Решил съм след някои месец да сменям маслото на кутията +филтри и каквото е нужно но в Ловеч намирам майстори които само ще "опреснят" маслото и процедурата ми се струва безмислена. Прочетох тук ,че в Габрово има квалифициран сервиз това ВЕКО ОЙЛ ли трябва да е ? Някои има ли прясно инфо за механиците и обслужването? Последен въпрос ,ако се стигне до интервенции при тях да се доверя на техни масла и продукти или да държа консумативите да са мои ?
Благодаря на отзовалите се :beer:

Чет Яну 03, 2019 8:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор