Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Проблем със задна седалка 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 19, 2012 4:54 pm
Мнения: 8
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback H6-3.0 2003
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Кръглата джаджа, която се дърпа нагоре за до "падне" напред задната седалка, остана в ръката ми. Без да съм я дърпал силно и т. н. Това на едната седалка. Съответно тя остава неподвижна...
Дайте идея как да върна на мястото това нещо - не виждам резба. Тук има схема.

Пет Фев 01, 2019 10:51 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
има жило или лостов механизъм, който отключва пантата в седалката. С отверка механично можеш да отключиш пантата и за си закопчееш седалката.
Иначе за ремонт, се сваля тапицерията на облегалката( малки месингови скоби) за да имаш достъп до пантата. виждаш кое и как се с счупило, сменяш и после със малки свиунски опашки връщаш тапицерията на място.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Съб Фев 02, 2019 12:15 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 19, 2012 4:54 pm
Мнения: 8
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback H6-3.0 2003
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря колега!

Проблемът е решен.
Друг колега, но с Форестър, явно преминал през тази трудност, за минута ми показа как горния, откачил се, държач се завива за оста в отвора на седалката. Тази ос е трудно видима и само с напипване става...

Чет Фев 14, 2019 9:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор