Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Въпрос относно лампа 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Фев 14, 2019 4:44 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте!
Решил съм да си купя Outback и се спрях на нещо конкретно.
Колата е на доста добра цена и е на газ.
Забелязах, че измежду снимките, има снимка с таблото на лампа, която индикира проблем с двигателя (доколкото съм запознат).
Човекът, който продава колата твърди, че лампата си свети така отдавна и не е проблем и всъщност било свързано с газта.
Хората с които аз се консултирах никак не са на това мнение и са почти убедени, че това е проблем и вероятно е сериозен.
Наясно съм, че е най добре да се закачи на компютър, но бих искал да се допитам и до вашето вещо мнение.

На посочения линк отдолу може да видите снимката с лампата:
https://pasteboard.co/I18rKB1.png

Благодаря предварително!

Поздрави!

Чет Фев 14, 2019 4:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Лампата е индикатор за грешка записана в компа на колата.
От какво е породена грешката се разбира чрез диагностика, за предпочитане в специализиран сервиз.
Не съществува такава грешка, която да казва че проблема е от АГУ...

Почети долният линк, да навлезеш в материята, за да не се прекараш с избора на Субару.

viewtopic.php?f=1&t=15245&start=0

Чет Фев 14, 2019 5:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор