Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Осветление купе 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Мар 02, 2019 7:22 pm
Мнения: 12
Рейтинг: 35
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте ! Вчера увеличих тази съобщност, като се присъединих към вас с един 2.5 Outback 2005 г. !
Впечатлен съм от усещането, което дава тази кола и дори останалата част от семейството не сдържаха положителните си емоции.
Всяко едно бутонче в тази кола работи, но днес ми направи впечатление, че плафонът над шофьора и пасажера не светва, когато се отвори врата. Задният плафон в купето сработва с отваряне на която и да е врата, а предния само принудително с бутоните, но с отваряне на врата, не. Въпросните бутони са с позиции включено и изключено, за разлика от три позиции на задния плафон. Също така след отключване, чрез бутона на ключа, пак сработва само задния плафон. Търсих в нета, но не успях да намеря конкретно решение на проблема. Моля, дайте съвет какво ми убягва ?

Съб Мар 02, 2019 8:00 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юни 20, 2009 9:16 am
Мнения: 49
Местоположение: Варна
Рейтинг: 2
Нов фен
Отговори с цитат
Нищо не ти убягва.
Така се раждат тия пущини.Ако можеш да вземеш сигнал от средният плафон и да го докараш до предните...ще ти светват и те като отвориш някоя врата.Иначе не.Малко е кофти прекарването на кабел около люка,ама с молитва и нерви става.
 15

Съб Мар 02, 2019 8:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 02, 2009 9:34 pm
Мнения: 1525
Местоположение: Варна
Skype: valio-xxx
Автомобил: Forester 2.0 sf5 ,Outback 2.5 b13
Телефон: 0888 8едно7 81две
Рейтинг: 556
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Вчера точно това преправих ,защото много ме дразнеше точно тази необяснима липса на осветление отпред. ](*,)
Става сравнително лесно,но има страничен ефект че когато натиснеш предния бутон за осветление светват и от двете страни/на шофьора и пасажера/ ,обаче по добре така отколкото оригиналната недомислица.
Не направих снимки,но е сравнително лесно.Ще направя тема със снимки и описание тези дни. :cool:

Съб Мар 02, 2019 9:32 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Мар 02, 2019 7:22 pm
Мнения: 12
Рейтинг: 35
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Благодаря ви за бързите отговори!
От една страна се радвам, че не е повреда, а от друга не мога да повярвам, че Кеджи Кита го е измисли по този начин.
Както казва един колега - "Истинските мъже сме леко нескопосани..."
Вече с ноу-хау е друго. Определено и за ще преработя системата, за да осветява цялото купе.
Отново благодаря за отговорите !

Нед Мар 03, 2019 3:33 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 40 госта



Търсене:
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор