Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Проблем с педала на спирачката 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Сеп 10, 2019 7:50 am
Мнения: 5
Автомобил: субару аутбек
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте фенове на марката! Преди два месеца си купих аутбек 2009 двигател 2,5 165 коня ръчка. Имам следния проблем паля колата натискам спирачката и педала в средата щрака, нещо като чукане се усеща. Когато карам и натисна по рязко спирачката се усеща това щракане, когато е запалена на място пак се усеща, натискам и щраква. Спирачки имам колата спира, но ме притеснява да не е нещо сериозно отидох в сервиз провериха я и казаха че не могат да поставят диагноза.Има ли хора с подобен проблем и ако да как да споделят как са го решили. Търсих теми в форума но не намерих тема.

Сря Окт 23, 2019 12:17 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2018 8:33 pm
Мнения: 32
Местоположение: Петрич / Благоевград
Автомобил: Subaru Outback 2.5 4AT B13
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Хилхолдъра проверен ли е?

Чет Окт 24, 2019 8:03 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Вто Сеп 10, 2019 7:50 am
Мнения: 5
Автомобил: субару аутбек
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
nemchev написа:
Хилхолдъра проверен ли е?

Казаха ми, че няма хилхолдър, а и тя тръгва назад когато е с натиснат съединител. Преди седмица ми се строши съединителя и реших да сменя и маховика с нов оригинален твърд маховик и ексайди съединител. След смяната им колата заработи много добре, но възникна този проблем с педала на спирачката. Как да проверя аз дали има хилхолдър или не? Възможно ли е ако има от него да идва и проблема с педала на спирачката?

Чет Окт 24, 2019 9:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
В кой град си и кой сервиз ти прави колата?

ПС: Добре дошъл в сектата

Чет Окт 24, 2019 10:03 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Сеп 10, 2019 7:50 am
Мнения: 5
Автомобил: субару аутбек
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Vmax написа:
В кой град си и кой сервиз ти прави колата?

ПС: Добре дошъл в сектата

От Варна съм колата я правиха в сервиз до вятърна мелница отдавна ходя там и съм доволен преди време ми поддържаха една импреза.

Пет Окт 25, 2019 7:36 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Сеп 10, 2019 7:50 am
Мнения: 5
Автомобил: субару аутбек
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Някой имал ли е подобен проблем и как да го реша, че все пак става въпрос за спирачки? Ще се радвам ако някой помогне.

Съб Окт 26, 2019 11:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 02, 2009 9:34 pm
Мнения: 1525
Местоположение: Варна
Skype: valio-xxx
Автомобил: Forester 2.0 sf5 ,Outback 2.5 b13
Телефон: 0888 8едно7 81две
Рейтинг: 556
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега по добре отиди в някой от тези два сервиза да ти диагностицират проблема,хората се занимават само със субару... :idea:
viewtopic.php?f=10&t=13778

Нед Окт 27, 2019 6:29 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор