Отговори на тема
 B12 проблем с реле мигачи 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 26, 2017 1:54 pm
Постове: 6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги, още съм зелен в форума та се извинявам ако въпросът ми е тъпо зададен или не където трябва :)

Днес както си карах посредата на пътя мигачите решиха да откажат. Пуснах аварийки да спра да видя, и не изненадващо и те не бачкаха.
Отворих да погледна дали не ми е заминал бушона, но всичко беше ок... следващото предположение е реле. Странното в цялата ситуасция беше че след 15 минути път "магически" проработиха. След още 10 мин пак спряха и така няколко пъти докато се прибера.
Така или иначе мисля да взема ново реле и да сменя, но дали може да е нещо друго което да трябва да проверя?

Не би трябвало да е релевантно но just in case колата е B12 2.5 автомат (първото ми субару :beer: ).

Пет Сеп 13, 2019 12:45 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 06, 2015 1:44 pm
Постове: 453
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback 2003г. H6 3.0
Рейтинг: 250
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ако си разглобявал таблото и не си пъхнал после добре буксата на бутона за аварийните,може да го прави тоя проблем.Аз веднъж бях забравил да пъхна буксата и нямах никакви мигачи.

Съб Сеп 14, 2019 1:21 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Мар 12, 2013 5:21 pm
Постове: 165
Местоположение: Търговище
Автомобил: Impreza Outback 2.0;125;2005
Телефон: 0894736253
Рейтинг: 136
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
При мен пък,бях за риба и на връщане калъфа на едната въдица натиснал копчето на аварийните ,и мигачи нямааа.
Гледам пуля се ,докато го видя.Та би могло нещо около това копче да е проблема,както каза колегата преди мен.

Съб Сеп 14, 2019 1:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 11:46 pm
Постове: 514
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Outback H6 '01
Рейтинг: 66
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
По вероятно е, ако колата е с теглич, поставят афтър маркет реле, с допълнителен извод за сигнализация на таблото. Релето е калпаво и дава фира когато се нагрее, като изстине се оправя.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Нед Сеп 15, 2019 8:32 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор