Отговори на тема
 Касетофон B12 проблем 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Май 02, 2017 6:45 pm
Постове: 78
Местоположение: Пловдив и Димитровград
Автомобил: Outback 2 H6
Телефон: 0899261887
Рейтинг: 36
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Колеги появи се много странен проблем, касетофона нещо се бъгна говоря за оригиналния двоен дин, настиснах 3ката да запаметя една радиостанция и целия панел изгаснa, касетофона работи, но копчетата неработят, вкарах диск и сега 3 дена слушам само Skillet :D нито мога да го спра нито освен ако не махна малкия панел доло вдясно, нито да увелича намаля бъобще нищо помагайте :D :beer: :beer:

Пон Ное 04, 2019 7:54 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Авг 03, 2015 8:59 pm
Постове: 45
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Аз имах подобен проблем , който реших като рестартирах касетофона. При мен е едно много малко копче , някъде от лявата страна се пада и се натиска с нещо тънко.

Пон Ное 04, 2019 9:09 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Май 02, 2017 6:45 pm
Постове: 78
Местоположение: Пловдив и Димитровград
Автомобил: Outback 2 H6
Телефон: 0899261887
Рейтинг: 36
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Благодаря колега, сигурно ти ми звънна, но съм ти много благодарен, спести ми доста мъки :beer: :beer: :beer: :beer:
 8

Пон Ное 04, 2019 7:47 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 06, 2015 1:44 pm
Постове: 453
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback 2003г. H6 3.0
Рейтинг: 250
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И аз имах такъв проблем,копчетата изведнъж отказаха и радиото работеше на последната запаметена станция,аз си взех друга уредба,защото не знаех,че има копче за рестартиране ](*,)

Вто Ное 05, 2019 7:49 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор