Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:11 am



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Нов член на форума и щастлив собственик на Subaru Outback 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Фев 14, 2020 2:02 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 3
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте! От скоро и аз съм щастлив собственик на Subaru Outback 2014

Предвид текущото вирусно положение за сега имам навъртяни само 100-на км и си го гледам предимно от балкона :( Но... днес не издържах, изстрелях се към автомивката и направих няколко снимки за да споделя с вас.

Разбира се, щастието ми нямаше да бъде реалност без съдействието на Боби и екип. :bow:
За Боби (bat bubi) и Иван думите са излишни. Най добрите! Те си знаят де, но все пак....
Огромно БЛАГОДАРЯ! Благодаря за Коректността, Отношението, Търпението и Перфектно свършената работа!
Нямам думи, с които да опиша желязната организация и яснотата в целия процес по избора и вноса на автомобила. Всеки който се е чувал с Боби и екип знае за какво става въпрос. За този който не знае накратко... Още от началото Боби праща един достатъчно ясен емайл, за който ви трябват поне няколко монитора за да го съберете целия :), но определено си заслужава да го прочетете, най-малкото да добиете една обща представа за целия процес.
Въпреки, че го поизпотих още от началото с дискусията за кой модел и коя година да е (даже и през няколко други марки минахме :) ) Боби изключително точно обесняваше и пращаше примерни оферти за всяка една от тях, заедно с информация за това какви са минусите и плюсовете... търпеливо , спокойно и професионално.

Колкото и пъти да кажа БЛАГОДАРЯ, Боби...все ще е малко!!!
Накрая пак се върнахме там, от където бяхме тръгнали - първият избор ;)
И от тук започна истинското проучване на автомобилите – безкомпромисно и детайлно - за което специално благодаря и на Иван - който обикаляше и ги оглеждаше.
Накрая след като избрахме коя ще е колата, точно в деня, в който Иван я взе от Швейцария и тръгна към Австрия започна пандемията и ... затвориха границите. :facepalm:
И ето тука са вторите Големи благодарности към екипа:
- към Иван, който успя да намери канал и път (през половината Европа) за да може да успеем да преберем колата до България.
- и на Боби, който всеки ден ме информираше на коя 50 километрова опашка се намирал автовоза днеска :)
Държа да отбележа, че всичко това беше за тяхна сметка и не промени вече договорената сума!

Невероятен екип, признавам си надминахте и очакванията ми!
След щателна проверка и разбира се кофата дезифенктант :) се оказа чеее ... колата е перфектна във всяко едно отношение!
Безкрайно съм щастлив, че карам Субару и познавам Боби и Иван.
Успех на търсещите и дано да сполучите на читав автомобил!!! :good:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
 3

Нед Апр 05, 2020 11:07 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
:good: Честито и добре дошъл! Много безаварийни километри с новата придобивка!

Пон Апр 06, 2020 8:55 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ами със здраве да си я ползвате цялото семейство и много безаварийни км и хубави преживявания ! Да, докарването беше голям зор, но с търпение и спокойствие, нещата се случват. Успех ! :beer:

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE
 8

Вто Апр 07, 2020 8:55 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: vale и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор