Отговори на тема
 Качеството на звука е ужасно !!! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2009 6:29 pm
Постове: 68
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback
Телефон: 0898668134
Рейтинг: 131
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Преди 2 месеца взех Outback B13 2006 -та. Мултимедията е GX-204LE. По ужасен звук в кола мисля, че не съм слушал! Силно изявени средни дори и минимално намалени. Плосък звук, никаква динамика, нищо живо няма. Ако вдигнеш ниските и усилиш не криви, но гъгне, въобще нищо балансирано. При нула разпределение на предни и задни колони - задните говорители не работят. Трябва да дам увеличение на задните, за да почнат да работят. Това нормално ли е? Моля, за всяко мнение: Смяна на говорители, слагане на усилвател под седалката или каквото и да е. Не казвам, че не съм от претенциозните относно звук, но това е брутално зле, дори вече не ми се слуша музика докато шофирам, което винаги ми е било най-голямото удоволствие. До сега карах Legacy B12 '99 със Sony панел и Pioneer говорители, просто нищо общо въпреки, че е супер старо и в безкрайно нисък клас.

_________________
Subaru Legacy Wagon 2.5 AT Y'99, Outback H6 2006

Сря Апр 08, 2020 8:12 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Май 04, 2017 9:44 pm
Постове: 251
Автомобил: Legacy 2.0R
Рейтинг: 287
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Всеобщо мнение е, че звука е гаден в тая кола. :) Смяна на говорители като минимум, друга мултимедия ако си фен.
Със задните има отделен проблем с това, че конектора им корозира жестоко. Няма нужда да ти казвам до къде води това. :)

Чет Апр 09, 2020 8:43 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 41 госта



Търсене:
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор