Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Въпроси мултимедия 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 30, 2020 6:03 am
Мнения: 65
Местоположение: Стара Загора, Пазарджик
Автомобил: Subaru Outback 2015, 2.5
Рейтинг: 169
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здраве да е,

На моя Аутбек е инсталирана тази мултимедия, за която имам следните въпроси:
- Има ли някой такава или подобна инсталирана, имам конкретни питания относно запаметяване на честотите на радиото и други дребни подробности.
- Е ли е възможно да си "закача" предна и задна камера за видео регистратор (задна камера имам). Ако е възможно какви камери бихте ми препоръчали да си купя и от къде
- Имам следното приложения което в момента е неактивно. Какво е необходимо за да го активирам. Имам OBD2 Bluetooth connector и използвам Torque pro, но през телефона.
- Е ли е възможно когато телефона ми е свързан да си виждам указателя, и да си направя favorites

Благодаря предварително

Good luck


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Сря Ное 11, 2020 6:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 1:42 pm
Мнения: 842
Местоположение: София
Автомобил: Outback '14 / 2.0d CVT
Рейтинг: 353
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
мм това не е ли някакъв китайски афтърмаркет?

http://smarty-trend.com/subaru-outback- ... -unit.html ?

Пон Ное 16, 2020 7:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 30, 2020 6:03 am
Мнения: 65
Местоположение: Стара Загора, Пазарджик
Автомобил: Subaru Outback 2015, 2.5
Рейтинг: 169
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здраве да е,

Мултимедията е китайска, и изглежда добре и не забива. Модела е DD-1992 PX5. Сложена е в София от Импакт Бг, няколко дни преди да закупя колата, още е в гаранция.
Определено или е малко орязана откъм функции или на мен ми трябва двуседмично обучение на Банско как да работя с нея ](*,) . Прочетох в чуждите форуми че с update се оправят някой от въпросите които имам, но това не в моята област на познания.

Ако някой имам необходимите познания да направим update, да ми пише за да видим какво можем да направим. Всяка услуга се заплаща по един :cool: или друг начин :beer:

Good luck

Сря Дек 02, 2020 6:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор