Отговори на тема
 Нов Аутбек Б14 - моето второ Субару 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 25, 2014 9:31 am
Постове: 415
Местоположение: София
Автомобил: Outback '99 AT, B14, 3.6 Executive
Рейтинг: 64
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте,

От известно време сме се загледали да сменяме колата и падна едно чудене. Дали да е Б13 Н6 или 2.5... даже и малко Дискавърита гледахме, та 3, та 4 и после спряхме. И сега пак ми влезе мухата и казах на познати да ми търсят читава Б13 със Si-Drive. Бяла с бяла кожа, ако може.... и 2 седмици нищо. Поразгледах малко по обявите, но нищо не ми грабна окото. Извендъж загледах Б14 и пуснах мухата и за това. Б14ката ми е на ръба на бюджета, но както знаете колата се купува за колкото пари имаш и после теглиш кредит да я оправяш и т.н. Гледах едно 2.5, но беше плачевно там и не си заслъжаваше прегледа в сервиз. Продавача трябваше да ми я даде за 5К, за да си заслужава от моя страна, но това няма как да стане. После гледах едно Сиво с бяла кожа, за което писах в другата тема. Става, но има бая за оправяне. Може би ако падне с 3К от цената си струва, защото е с бяла кожа. 2 дни по-късно ми се обадиха за читаво Н6 2010 от Швейцария. Отивам да го гледам и то пак одраскано тук-таме и нз си какво си. Закарахме го в сервиза и се оказа доста по-добре. Само кормилна рейка и накладки за смяна. А и едни тампони задни за предни носачи и това е. През това време аз се свързах със Швейцареца по един таен начин и той ми потвърди. Колата е продадена декември 2020 на 109 хил. км. и винаги е обслужвана в официален сервиз. Колата идва с 2 комплекта гуми с джанти. 3.6 Executive, 260 коня

Аз хич не съм я карал. Даже си платих да ми я регистрират и днес я взех. Много съм впечатлен от вървежа. Не стига, че скачам от Б12 на Б14 направо ами и на Н6. Направо си излитах днес. Отвън като я гледаш даже няма да обърнеш поглед след нея, обаче от вътре си е супер. На мен най-вече ми трябваше повече място на втория ред, защото имам 2 столчета и понякога се налага да сяда човек между тях. Багажника пак си е много голям, отпред си имам пера, навигация и т.н. Аудиото е много добро. За мен е огромна разлика, знам че колегите тук дискутираха, че има 2 версии - една по-дървена и една яка.

Замислих се много за ъпгейда със СТИ спирачки, но може би по-нататък. Търся си патерица и греди за тавана, ако някой има. Не мога да се оправя с Блутута, и ще падне игра.....

Пращам малко снимки от обявата, че нямам други.


Поздрави,
Лазар


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
If in doubt.......FLAT 6

Не карам пил и не пия карал.

... важно е да знаеш числата колко са ти...

Съб Фев 06, 2021 10:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Постове: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито - безаварийни километри и много да ви радва!

Съб Фев 06, 2021 10:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 19, 2019 8:55 am
Постове: 153
Местоположение: София
Автомобил: '17 WRX
Рейтинг: 243
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честита колега - да се чувстваш с нея все както се чувстваш сега! Виждал съм я на живо, хубав екземпляр - автокъщата е Авалон, на втората снимка е паркирана до едно черно животинче, което ходих да гледам скоро :D Безаварийни километри, само обслужване и бензин, както се казва :good:

Пон Фев 08, 2021 2:22 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 06, 2014 4:01 pm
Постове: 489
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester III, 2.0 AT 2008
Телефон: 0895674665
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито Лазаре!
Пожелавам ти много километри и безгрижни приключения с Новият Звяр!

:beer: :beer: :beer:

_________________
Subaru Outbаck II, 2.5 АТ 2001, 2014-2021
Subaru Forester III, 2.0 AT 2008, 2021-2023
Subaru Outbаck III, 2.5 АТ 2008, 2023-....

Пон Фев 08, 2021 2:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор