Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
 Субару Аутбек VI 2021 е вече в БГ 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2020 1:10 pm
Мнения: 22
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Outback 2.5i-S CVT ES
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Субару Аутбек VI 2.5i 4 ADVANCED
Прикачени файлове:
IMG20210519104013.jpg

Прикачени файлове:
IMG20210519104002.jpg

Прикачени файлове:
IMG20210519103950.jpg


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Май 20, 2021 10:58 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 19, 2017 3:03 pm
Мнения: 244
Местоположение: гр.София
Автомобил: Forester SG 2.0X 2005 AT
Рейтинг: 232
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
=D> =D> =D>
Честито и много безаварийни километри :)

_________________
Forester 2.0X, 2005, АТ

Пътуване без граници
FB/travelpagebg
IG:@travelpagebg

Чет Май 20, 2021 11:47 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2020 1:10 pm
Мнения: 22
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Outback 2.5i-S CVT ES
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Благодаря, но не съм го купил! Правих тестдрайв, да го сравня с моето!

Чет Май 20, 2021 12:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ivan_m написа:
Благодаря, но не съм го купил! Правих тестдрайв, да го сравня с моето!


Сподели отзиви де ..... :)
Едно са платените ревюта по медиите, друго е личният опит от потребител, особено на такъв с опит с марката.

Чет Май 20, 2021 2:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 03, 2013 12:23 am
Мнения: 217
Местоположение: Стамболийски
Skype: kvark1971
Автомобил: Outback Touring XT 2020
Телефон: 0893556828
Рейтинг: 313
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ivan_m написа:
Благодаря, но не съм го купил! Правих тестдрайв, да го сравня с моето!

На външен вид си приличат с B15, но на практика е съвсем различен автомобил. :good:
Издразни ли те "старт-стоп" опцията? Бутонът й на главния екран ли е или при европейките е наврян на трето ниво меню? Аз моята я изтърпях 3м. и сега е перманентно в положение "изкл.", дори забравих за проклетия бутон. :cool:

_________________
Outback Touring XT 2020
Outback 3.6R 2017 LPi
Forester XT 2.0DIT 2017
Outback 3.6 2010 LPi

Чет Май 20, 2021 4:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2020 1:10 pm
Мнения: 22
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Outback 2.5i-S CVT ES
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Аз нямам голям опит със Субару, понеже купих Аутбека авкуст миналата година. Преди това седем години карах Honda CRV 2.0 4 генерация.
От Аутбека съм много доволен. Аз търся комфортна и здрава кола и не сбърках като го предпочетох пред CRV Hybrid.
А сега и за сравнението с новия Аутбек:
Определено са вкарали повече комфорт. И в най-евтината версия Style има много екстри като електрическа задна врата с отваряне без докосване, електрически седалки отпред /с памет на шофьорската само в Премиум/, отопление на предни и задни седалки и на волана, безключово отваряне и запалване, голям 11,6-инчов дисплей /без навигация за ниво Style/, заден парктроник с функция за автоматично спиране /нещо ново за Субару :) /, камера в купето разпознава до 5 водача и следи да не се заспива или разсейва шофьора.
Системите за сигурност за усъвършенствани още /аз съм много доволен от тези на моя Аутбек/. Подобрена е показваната информация на двата дисплея /това ме дразни на моя, че пипсва допълнителния дисплей на таблото както на Форестър например/.
Променен е и двигателя, пак е 2.5 литра, но е с директно впръскване и мощността е намалена на 169 к.с но е увеличен въртящия момент на 252 Нм.
Много странно решение с лоста на мигачите: има "бърз" мигач при леко натискане, но при "нормален" мигач лоста се връща веднага в средното положение сам, свиква се, но наистина е нетрадиционно.
Колкото до "старт-стоп" системата, няма директен бутон на дисплея, влиза се в менюто. Но и на моя може да се избира с педала на спирачката дали да спре мотора /при по-силно натискане/ или да си работи /при лек натиск на педала/. Това е много удобно решение, защото и аз се дразнех от тази функция на първото ми ЦРВ и го изключвах понякога.
Като общо впечатление от шофирането: усеща се повече комфорт и стабилност, както и по-удобно управление на систените с по-големия дисплей. С една идея е и по-тих. Като динамика може да се каже, че няма разлика.
Е, намерих му и един кусур: няма директен бутон MAP и когато на дисплея е някаво друго меню и искаш да видиш картата се минава през HOME менюто!

Чет Май 20, 2021 9:01 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор