Отговори на тема  [ 3097 мнения ]  стр Предишна  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 155  Следваща
 Някой има ли информация за този Аутбек (обяви и коментари)? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Юни 08, 2016 11:43 pm
Мнения: 6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет,

Някой случайно да е гледал ето този H6 в Първомай? Извинявам се ако е дублиран - не го намерих по-назад в темата.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11491245313873978&slink=2xu29w

Сря Апр 26, 2017 9:49 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 29, 2016 12:42 pm
Мнения: 16
Рейтинг: 42
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Таман се връщам от оглед на туй нящо: http://www.cars.bg/c2078023. Надявам се да не дублирам някой пост от предните страници.
На снимките колата изглежда сякаш е пребоядисана днеска преди обяд. Доста лъскава изглежда, за това реших да се разходя и да се убедя какво е състоянието. Оказа се, че не е пребоядисвана. Има тук-таме точици, но нищо фрапиращо. Което ме успокои веднага. :) Да не кажа, че боята си е направо супер. Халогените изглеждаха, като са чисто нови, заедно с решетките пред тях, но са оригинални - имаха Субару надписи. В общи линии, външно не намерих забележки. Дори уплътненията на шофьорската врата бяха запазени и здрави. Гумите са някакво Кумхо. Имат грайфер, но са старички. Таблото изглеждаше като ново. Не видях нещо захабено или надрано. Воланът е запазен и не е претапициран. Съвсем леки забележки на 1-2 места. Това, което ме впечатли, а и се вижда на снимките, че подлакътника на вратата не е омачках и изтъркан. В общи линии, има шанс колата да е на реални километри. Кожата по седалките е понацепена, но не изпокъсана. Странно беше, че средната кожа на задните седалки беше нацепена малко повече. В багажника е возено куче (беше видно, а и човека сам го потвърди) и за това свидетелства наръфаната щора. :) Шибидахът отваря и затваря, но предния капак (не знам как се казва - не стъклото, а плътната преграда) е заяла в полу- отворено положение. Човека каза, че онзи дето е чистил колата нещо е барникал, ама щял да го оправи. Дали ще е толкова лесно, не знам. :D
Моторът беше студен и запали доста мазно и леко. Не чух съмнителни звуци. Работеше равномерно, без да тресе. Естествено беше мит, но човека ме убеждаваше, че само е забърсан, понеже го било страх вече да мие двигателите. Скоро мил на някакъв гоУф и прецакали нещо, та трябвало да дава 250 лева за ремонт. Направи ми впечатление, че маншоните на полуоските (откъм рейката) са направо чисто нови. Скобите лъщяха, но уж нищо не било сменявано по колата. :-?
Аз до сега досег с автоматик не съм имал през живота си, но не открих нищо нередно. След смяна от скорост на скорост, след секунда- две, има леко примърдване на колата, но никакви странични звуци. До колкото знам, при проблеми с него, ще има поне леко почукване. Нямаше такова.
Човека изглеждаше свестен. Поне у мен остави такова впечатление и усещане. Той също се оказа фен на японските коли и ми поразправи за неговото Мицубиши, което беше паркирал в съседство. Поговорихме и е склонен да направи коментар на цената. Освен това е съгласен колата да се закара в София или където и да било за щателна диагностика и оглед. За софия - 90 лева е транспорта с Пътна помощ.
Колата си струва вниманието според мен. Аз просто още не съм убеден какво ми се кара - Аутбек или Форестър, та ще сдържам ентусиазма още малко. :) След празниците ще го мисля, ако някой не го отнесе тоя дзвер преди мен.
Това е най- общо. Дано съм помогнал на някого, но да отбележа, че не съм голям авто- експерт, камо ли Субараски такъв.
Поздрави и безаварийно! :beer:

П.П.

Пропуснах да добавя, че колата е от Италия. Както са 99% от колите в Дупница май. :) Не би трябвало да има ръжда, понеже била от района на Милано. Не съм се завирал отдолу, но мернах единствения елемент от окачването, който беше видим (вероятно някакъв заден носач) и си беше поръждясал. Не напълно корозирал де, но с ръждица. Та, така. :)
 2

Съб Апр 29, 2017 12:11 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Яну 16, 2016 11:54 pm
Мнения: 44
Автомобил: Субару Аутбак 2005 H6
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Темата май доста започна да понамирисва :giggle:
 -5

Съб Апр 29, 2017 2:31 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 29, 2016 12:42 pm
Мнения: 16
Рейтинг: 42
От звездите одобрен
Отговори с цитат
lovetz написа:
Темата май доста започна да понамирисва :giggle:

В смисъл? Намекваш ли нещо?

Съб Апр 29, 2017 2:50 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Яну 16, 2016 11:54 pm
Мнения: 44
Автомобил: Субару Аутбак 2005 H6
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
lostrider написа:
lovetz написа:
Темата май доста започна да понамирисва :giggle:

В смисъл? Намекваш ли нещо?


Таман се връщам от оглед на туй нящо: http://www.cars.bg/c2078023.
На снимките колата изглежда сякаш е пребоядисана днеска преди обяд. Доста лъскава изглежда Оказа се, че не е пребоядисвана. Има тук-таме точици, но нищо фрапиращо. Което ме успокои веднага. :) Да не кажа, че боята си е направо супер. Халогените изглеждаха, като са чисто нови, заедно с решетките пред тях, но са оригинални - имаха Субару надписи. В общи линии, външно не намерих забележки. Дори уплътненията на шофьорската врата бяха запазени и здрави. Таблото изглеждаше като ново. Не видях нещо захабено или надрано. Воланът е запазен и не е претапициран. Съвсем леки забележки на 1-2 места.В общи линии, има шанс колата да е на реални километри. Кожата по седалките е понацепена, но не изпокъсана. Шибидахът отваря и затваря,
Моторът беше студен и запали доста мазно и леко. Не чух съмнителни звуци. Работеше равномерно, без да тресе. Маншоните на полуоските (откъм рейката) са направо чисто нови. Скобите лъщяха.
Не открих нищо нередно. След смяна от скорост на скорост, след секунда- две, има леко примърдване на колата, но никакви странични звуци. До колкото знам, при проблеми с него, ще има поне леко почукване. Нямаше такова.
Човека изглеждаше свестен. Поне у мен остави такова впечатление и усещане.. Поговорихме и е склонен да направи коментар на цената. Освен това е съгласен колата да се закара в София или където и да било за щателна диагностика и оглед. За софия - 90 лева е транспорта с Пътна помощ.
Колата си струва вниманието според мен
Дано съм помогнал на някого, но да отбележа, че не съм голям авто- експерт, камо ли Субараски такъв.
Колата е от Италия. Не би трябвало да има ръжда, понеже била от района на Милано. Не съм се завирал отдолу, но мернах единствения елемент от окачването, който беше видим (вероятно някакъв заден носач) и си беше поръждясал. Не напълно корозирал де, но с ръждица. Та, така. :)



Ще се опитам да запазя добрият тон, но нямаше как да се въздържа от коментар. Това е "мнението" на "lostrider", леко изчистено от излишните думички.
Сега ми кажете на какво ви прилича,щото на мен определено ми звучи като обява от Мобиле. Всеки има право на мнение, дори и ако никой не му го иска,но не е редно форума да се използва като реклама, точно по този начин,защото подценява интелекта на всички ,които са тук.
lostrider , драги, дори няма да те нарека колега ...ако търсиш Субару и ако попаднеш на читав екземпляр, го отнасяш с двеста, а не лепиш афиши по форумите очаквайки потупване по рамото.Не раздаваш червени точки , щото не са оценили безценната ти помощ.Ако наистина си търсиш Субару и и си имал късмета да намериш това, което описваш с такъв ентусиазъм, какво те накара да го препоръчаш на целия свят , вместо да е вече в гаража ти. Има само един отговор на тези въпроси и той съвсем не е в твоя полза. И само един начин да ме опровергаеш,а той е със снимки на субаруто в профила ти :pardon:

Пон Май 01, 2017 5:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 1:18 pm
Мнения: 382
Местоположение: София
Автомобил: 2006 Outback H6
Рейтинг: 324
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега Lovetz, защо му се връзваш да хабиш нерви? Естествено, че си прав. Не понамирисва, а направо вони!
Чудя се, на кой тарикат му е дошъл на ума този подход...Да използва доброто име на форума, за да помогне на някой да си продаде колата,
ако има балъци, които да се вържат.
Колкото този "колега" е разбрал за тази кола от един оглед, аз незнам толкова за моята, след почти година ползване...
Според мен модераторите трябва да санкционират подобни есета, защото са обида към интелигентността на участниците в този форум.

Пон Май 01, 2017 5:42 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 29, 2016 12:42 pm
Мнения: 16
Рейтинг: 42
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Край! Разобличихте ме! :bow:
Хора, ясно е, че отличителна черта на българина е да хейти, но уж мога да чета. До колкото успях да изтълкувам заглавието, а то гласи: "Някой има ли информация за този Аутбек (обяви и коментари)?" - не означава ли, че всеки притежава правото да сподели мнение, било то и положително, напук на всички навици? 99.99% от постовете в темата са негативни, което е напълно разбираемо, с цел да се предпазят бъдещи купувачи от фейл. Напълно одобрявам това, разбира се. Никой не иска да се опари. Означава ли това обаче, че един позитивен пост ме превръща моментално в двоен агент? Толкова ли е трудно да разберете, че има добронамерени хора и не търсят облага? В край на сметка, всеки е свободен да прецени дали си струва разкарването и да поразгледа колата. Да не забравяме, че почти сигурно ще мине щателен оглед в Субару сервиз. Не вярвам някой да я купи без да го стори. Тук също не лъжа, защото човекът каза, че не крие нищо и мога да я натоваря и закарам където си искам. @lovetz Обади му се, попитай го и след това ме наречи лъжец.
Постът ми даже не е толкова позитивен. Аз дори никъде не съм се изказвал със суперлативи за колата. Не лъжа, а говоря истината. Можеш да отидеш, да я видиш и сам да се убедиш в състоянието й. Видях малко ръжда, видях напукана кожа в салона, прецакан шибидах, стари гуми, наръфана щора в багажника и не съм го спестил. Видях, че мотора е измит, въпреки че търговецът ме убеждаваше, че само е забърсан с парцалче. Не съм спестил и това. Отбелязах, че някои части са дори твърде нови и чисти, което ме навежда на мисълта, че може да има прикрити проблеми и това да бъде причината да са подменени наскоро. Отиди, запали я и чуй мотора, след което се поиграй със скоростите. Ако колата не запали, мотора трака като фадрома и чуеш чукане от автомата, драсни едно съобщение и ме наречи лъжец. Споделям какво видях и чух (или не чух :D). Просто не схаващам кое е некоректно в поста ми.
Аз търся Субару, но не бързам с покупката. Проблемът е, че се намирам в голяма дилема - Форестър 2.0 или Аутбек 2.5. Т.е. по- евтин за обслужване и надежден мотор или "по- капризен" двигател, но и по- голям багажник при Бека. Това е. Не съм тарикат и с тарикати не общувам. Живея в Перник и трябваше да убия съботния преди обед. Понеже Дупница ми е под носа, а колата изглеждаше с доста свежа боя на снимките, реших да отскоча и да й хвърля едно око. Не съм се метнал да я купувам, защото не съм убеден какво точно искам и търся.
От позицията на обикновен потребител на форума, бих предложил на модераторите да изтрият последните няколко поста, след известно време, с цел да остане само полезната и конструктивна информация в темата, а и да се избегне мацането в нея. След това, могат да ме санкционират, анатемосат, заклеймят и бел ден да не видя вече. :D Нямам никакъв проблем с това.
Ама вие двамата, направо ше ме разкъсате, братче! :D

П.П. Никъде не съм твърдял, че колата е фурия и по- добро на пазара няма да се намери. Напротив, има си забележки и се опитах да бъда максимално обективен, с оглед на видяното от мен. Въпросът е, че общото състояние на колата ми се видя добро и си струва поне оглед. Казвам го, защото вече гледах няколко други (за част от тях писах във форума), които ме отказа много бързо. :)
Останете със здраве. :beer:
 25

Пон Май 01, 2017 11:31 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 1:18 pm
Мнения: 382
Местоположение: София
Автомобил: 2006 Outback H6
Рейтинг: 324
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, допускам и да грешим, но така както си написал изложението си, направо си е литературен похват, който всеки нормален човек би
заподозрял, така че ако си искрен, не се сърди, че реагираме. Друго е: ходих, видях, това ми хареса, това - не, някой може ли да помогне и т.н.
Прочети минимално редактирания ти от колегата пост и ще разбереш, за какво говоря...

Вто Май 02, 2017 8:37 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 29, 2016 12:42 pm
Мнения: 16
Рейтинг: 42
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Значи, стана голяма полемика и взех много да се обяснявам, за това пиша последно и спирам. Вие се оправйте, мислете каквото искате за мен, изопачавайте думите ми както ви е угодно! Все ми е тая.
Вчера, едва след като пуснах поста си, прочетох всъщност как "коуегата" е интерпретирал написаното от мен. Побеснях, но реших да замълча. @dimitrov2000 Самият ти, прочете ли написаното или се задоволи с изрезките на ловеца? Хора, четете бе! И не ме набеждавайте в глупости. Описал съм забележките, които съм видял на пръв поглед и съм изказал съвсем ясно съмнения относно други. Съветът ми е да прочетеш и моя пост, а не само неговия! Той толкова "минимално" го е редактирал, че изцяло е изпочил думите ми. Аз също мога да извадя думички от текста и контекста и да изкарам някого лъцеж, крадец, убиец! Лесно е, повярвай ми. Просто не се прави така. Не го защитавай, защото нито ти, нито той сте видели Бек-а на живо. Защо аз се оказах изманика накрая обаче, така и не разбрах!
Съвети от никого във форума не търся, поради простата причина, че грабне ли ме колата, убеден ли съм, че е ТЯ - откарвам я на правилните хора и чакам диагноза. Тогава ще реша дали да я купя. За това отидох на място. Исках да се запозная с търговеца и да попитам възможен ли е оглед в сервиз. Случвало ми се е да ми откажат на място, но по телефона да ме омайват, че няма проблем. Ако някой по- запознат е гледал колата, какво би му попречило да драсне някой ред под мен и да коментира нещо, което аз съм изпуснал да отбележа. Нека ме нарече измамник дори, но с доказателства, а не с "изрезки от вестника".
@lovetz Доста грозно изкриви думите ми, пич, и съжалявам, че изобщо влязох в диалог с теб. Пропускът си е изцяло мой.
Аз спирам да пиша и се извинявам на аудиторията за целия шум.
Безаварийно на всички. :beer:

Вто Май 02, 2017 9:31 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Яну 16, 2016 11:54 pm
Мнения: 44
Автомобил: Субару Аутбак 2005 H6
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
lostrider , този безсмислица трябва наистина да приключи. Аз дефинирам "диалог" по съвсем различен начин от смисъла , който ти влагаш.
Колегата dimitrov2000 ,бе пределно ясен и точен, като обоснова много точно причините за тази наша реакция, а тя е провокирана единствено и само от
начина по който представи бека. Похват , използван с успех от най добрите измамници повечето от които могат да взимат уроци от теб.
Виж сега пич, ако неволно си успял да "копираш" този стил , то повярвай ми, справил си се прекрасно. Тази яростна защита от твоя страна, ми дава
основание да си мисля ,че наистина е неволно и безкористно. Ще се доверя на интуицията си, затова се ИЗВИНЯВАМ за обвиненията, още повече ,
че не ми се иска да се разправям с " вбесен перничанин" :D .Все пак...ще очаквам снимки на Субару в профила ти :good: , за да не се налага да ти демонстрирам истински "диалог" ;)
Ще присъединя и извиненията си към аудиторията, за наистина скучната полемика.
Успешен ден на всички :beer:

Сря Май 03, 2017 12:17 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2015 8:29 pm
Мнения: 64
Автомобил: B12
Рейтинг: 30
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Някой да е разглеждал някоя от тези две коли?

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=326fcp

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=326fcp

Пет Май 05, 2017 12:03 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега , Ловец , написал си ,че човека изглежда свестен .Колата на 17 год, и 170 х.км. ROFL ROFL .Само този факт говори за изпечен джамбаз от меката на новия внос Дупница.Нищо лични.

Пет Май 05, 2017 6:51 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Яну 16, 2016 11:54 pm
Мнения: 44
Автомобил: Субару Аутбак 2005 H6
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Моля, моля...колега, не съм го написал аз, а lostrider. Просто го цитирах, с лека редакция,защото изявлението му прозвуча като реклама, прикрита зад интерес.
И друг път се е случвало форума да се използва за такива цели. lostrider,обаче така сериозно се обиди, че написа роман с оправдания. Дори му се извиних, за да приключи темата.Това явно не свърши работа ,защото продължава да да ме " хапе" на лични , познайте дали ми пука :D

Пет Май 05, 2017 11:35 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Малко да споделя от моя скромен опит .Обажда ми се колега от Варна ЯНИ и ме моли да видя един Аутбек 02 Н6 в Пловдив .След оглед от моя страна и реклама от търговеца който и познавам се решаваме да вземем колата , но преди това и правим още един оглед в техния сервиз , но огледа го извършва доказан майстор на Субару от Пловдив ( тук повечето го знаят , доста са ползвали неговите услуги).Колата на подемника и закачена на компа , пробване .След огледа си тръгваме и оценката за колата,, Бягай далече,, Проблемна АТ , удряна отзад и мятащ кардан , спирачна система за подмяна , дискове и феродо , изпуснал заден ам , а 3 - 4 цилиндър ги няма .Горе долу за 3-4 хил. ремонт .Истината е в обстоен преглед от компетентен за марката майстор , защото после се започват скъпи ремонти , а не обслужване и думи от рода ,, Субаруто не го бивало,,.Ми то на 400хил, и повече , замаскирани седалки , волан и педали , фалшива сервизна история и т. нт.Тук във Форума доста са се опарили , има и такива теми , колегата Петър с Н6 беше публикувал цяла тема колко му легна ремонта при Тенчо1040 .Хубаво е , че има спорове и чрез тях изплува истината , затова е форума , едни питат , други отговарят има и грешки , но това е в редът на нещата. :beer:
 20

Пет Май 05, 2017 4:10 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Яну 16, 2016 11:54 pm
Мнения: 44
Автомобил: Субару Аутбак 2005 H6
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Петко, познавам много добре Павката и работата му,той обслужва и моята кола. Ще използвам възможността, за да изкажа благодарности на него и екипа му.
Съвсем скоро мой приятел се раздели със Субито, защото не можа да си позволи абсолютно необходимия ремонт, беше страшно положението ,да не изброявам сега какво трябваше да прави по колата.А търговеца, на който се довери му беше приятел, забележете...беше. Много пъти е повтаряно тук, задължително оглед на автомобила, каквото и да говори джамбазина,колкото и свестен да изглежда, работата му е да продава. :beer:

Пет Май 05, 2017 9:01 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Ное 01, 2014 4:37 pm
Мнения: 3
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, Колеги
Днес ходих да гледам този Аутбек http://m.mobile.bg/details/11490562179920731
За късмет обаче заваля проливен дъжд и не успях да я огледам добре, освен салона и малко от външния вид. Направихме едно кръгче и до там. Като цяло(за краткия оглед) колата ми допадна. Ще бъда благодарен някой ако е гледал колата да даде мнение. Не, че няма да я гледам пак и то в сервиз, но да си знам ако има нещо което е направило впечатление
Благодаря предварително


Sent from my iPhone using Tapatalk

Вто Май 16, 2017 7:13 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Май 17, 2017 8:38 am
Мнения: 5
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, нов съм във форума. Търся Subaru Outback / или Forester / , след 2004 г., задължително автомат. Бюджет: до около 10 000. Гледах няколко автомобила в София, не харесах нищо, и разбрах, че е трудно да се намери нещо добро. Мнение за тези 2 автомобила / за единия имаше питане без отговор/:
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=38y3sf
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=38y3sf
Благодаря, поздрави,

Сря Май 17, 2017 8:59 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Окт 09, 2014 6:31 pm
Мнения: 42
Местоположение: Бургас
Автомобил: Outback H6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте! Решил съм да си сменя Легасито с outback 1999-2004 h6. Не съм запознат какво точно да гледам при избора. Моля нека по запознати колеги да помогнат. Харесъл съм 2 коли в София но тъй като съм от Бургас при идването ми трябва да се прибера с кола :) . Това са линкове към обявите. Моля за съвет.
http://m.mobile.bg/details/11487194236549071
http://m.mobile.bg/details/11478015714105318

_________________
Атанас Вълчанов 0887809746

Пет Май 19, 2017 6:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 23, 2017 12:00 am
Мнения: 6
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, някой да е гледал тази кола Outback H6 Si Drive: http://www.mobile.bg/11495127024661510
Няма газ, на бензин в София да очаквам разход 15? Ще гледам да я видя на място идната седмица, но все пак някой, ако има предварителна информация.
Благодаря!

Нед Май 21, 2017 11:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2010 7:22 pm
Мнения: 410
Местоположение: София
Автомобил: SUBARU outback AWD 2,5 2010
Телефон: 0888 609 755
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
OvivO написа:
Здравейте, някой да е гледал тази кола Outback H6 Si Drive: http://www.mobile.bg/11495127024661510
Няма газ, на бензин в София да очаквам разход 15? Ще гледам да я видя на място идната седмица, но все пак някой, ако има предварителна информация.
Благодаря!

Колата изглежда добре,тук там е пипната компетентно, но си трябва преглед в сервиз

Вто Май 23, 2017 6:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3097 мнения ]  стр Предишна  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 155  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор