Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Авг 05, 2021 11:05 am

Отговори на тема  [ 146 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Особености на Субару Импреса III (2008 - ) 
Автор Съобщение

Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря много. Да, поразмислих и няма да е подходящата кола, за това което ми трябва. Поздрави на всички :)

Нед Ное 22, 2020 10:18 pm
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: Forester 2gen 2.0, Impreza 3gen 2.0
Рейтинг: 36
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте, няколко въпроса и от мен.
От около година карам импреза (форумна, много добре гледана), преди това имах форестър двойка, който дадох на баща ми. Като цяло много хубава кола. Но на въпросите:
1. От известно както застудя съединителя започна да издава шум при натискане. Само през първите 1-2 минути, като загрее всичко изчезва. От опита ми на други автомобили знам че това е признак за износване на притискателният диск (съжалявам ако не съм използвал коректният термин, не съм много наясно кое как се казва, имам предвид детайла който при натискане на съединителя отделя "феродото" от огледалния диск). Както и да е, точният термин едва ли има значение, съединителя се износва. Обаче е в много ранен стадии. На друг автомобил карах така две години, докато имам по-сериозен проблем. Въпросът ми е има ли някой наблюдение колко бързо се развива този проблем при Субару? И в какъв бюджет ще се побере подмяната на съединител? Бих искал да си планирам някои подобни разходи.
2. През лятото монтирах течна фаза. Разход 12-14/100 градско (Пловдив) нормален ли е за такъв автомобил? Имам спомен че приблизително толкова гореше и форестъра с обикновен ГИ, но като го карах доста по околовръсното (пак със задръствания). Но пък форестъра беше регулиран икономично и понякога се чувства лек недостиг на мощност, докато при импрезата не виждам намаляване, дори субективно може би има и известно повишаване на мощността спрямо бензин.

Съб Дек 05, 2020 10:56 pm
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: Subaru Impreza 2.0
Телефон: 0898831186
Рейтинг: 180
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега за втория въпрос мога да кажа/четири години опит/ разход под 12 газ мога да постигна само ако е разтоварено движението и карам кротко. По принцип зимата минавам на 13, докарвала съм го и до 15-16, на софийско градско.

Нед Дек 06, 2020 9:35 am
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: Subaru Forester
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, някой има ли информация за обема на багажника на модела с вдигнати и с пуснати седалки? Мерси.

Чет Дек 17, 2020 11:52 pm
Върнете се в началото
Профил

Телефон: 0882624168
Нов фен
Отговори с цитат
здравейте,дайте мнение за 2,5R 2010г.бензин 170 кс.

Съб Юли 10, 2021 9:39 pm
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнението зависи от конкретната кола. Не е лоша, газифицира се добре.
И... много внимавай с какви документи е - има специална тема за такъв автомобил :idea:

Сря Юли 14, 2021 10:19 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 146 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8