Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:34 pm



Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Как да си сложа газов инжекцион 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 6:15 pm
Мнения: 773
Местоположение: Видин
Skype: momcho2000
Автомобил: Subaru Forester 2.0/125ps
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
jovanni написа:
Удоволствието е 616 лв

Колега в тази цена влиза ли монтаж гаранция някаква и говорим за нови части, имам предвид карам колата, с комплект гарнитури за колекторите и след там няколко часа си я взимам с монтиран нов газов инжекцион срещу 616 лв.? Питам тези неща защото искам да си сложа на моето суби, и държа да е инжекцон, а пък ако я и монтира някой който има опит с SUBARU още по добре. :beer:

_________________
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!

Чет Фев 28, 2013 11:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 15, 2008 9:30 pm
Мнения: 753
Местоположение: Асеновград
Автомобил: SPEC B, Forester SG
Рейтинг: 51
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
momcho2000 написа:
jovanni написа:
Удоволствието е 616 лв

Колега в тази цена влиза ли монтаж гаранция някаква и говорим за нови части, имам предвид карам колата, с комплект гарнитури за колекторите и след там няколко часа си я взимам с монтиран нов газов инжекцион срещу 616 лв.? Питам тези неща защото искам да си сложа на моето суби, и държа да е инжекцон, а пък ако я и монтира някой който има опит с SUBARU още по добре. :beer:

Това е цената само на частите които съм изброил по-горе в поста, които колегата би закупил и сам си монтира ГИ-то, при условие че, имал(ше) бутилка, евро сонда, тръба, маркучи и другите придружаващи дреболии.
Цената на Фофос 1 за атмосферен автомобил, пълен кит с всички екстри - тороиделна бутилка, мобилна зареждачка, бързи инжектори е 1250 лв. Фобос 2 - 1150 лв с същите екстри. Гарнитурите за всмукателния колектор НЕ влизат в тази цена, а и при условие, че се сваля колектора(което е правило при нас), няколко часа не стигат, за да се монтира газ. уредба.
Също така има два вида гаранция - 2 или 5 годишна, разбира се с различни гаранционни изисквания за обслужване, но за тях подробности при желание за монтаж.
Надявам се да съм бил полезен :hello:

_________________
Джованни Тач
Обслужване и поддръжка
Текущи и основни ремонти
Монтаж на ГИ

Иван Костадинов

0899366111

Пет Мар 01, 2013 8:26 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 27, 2013 10:39 pm
Мнения: 57
Автомобил: subaru impreza
Рейтинг: 3
Нов фен
Отговори с цитат
Имам и друго питане от къде мага да си намеря софтуер за ГИ марка Oskar. Търсих в гугал ама не можах да намеря за него софтуер само ми излизат ГИ целите комплекти и нищо повече. И незнам ако отида кадето ми слагаха ГИ дали ще ми дадат софтуер. Благодаря предварително :beer: :) :)
Поздрави на всички :)

Пет Мар 01, 2013 11:56 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 18, 2013 11:05 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега, мисля че мога да те освободя от ЕКУ-то на Старгаз но се нуждая от повече подробности. Версия, модел и т.н.

Пон Ное 18, 2013 11:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор