Отговори на тема  [ 24 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Как да си сложа газов инжекцион 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 6:15 pm
Мнения: 773
Местоположение: Видин
Skype: momcho2000
Автомобил: Subaru Forester 2.0/125ps
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
jovanni написа:
Удоволствието е 616 лв

Колега в тази цена влиза ли монтаж гаранция някаква и говорим за нови части, имам предвид карам колата, с комплект гарнитури за колекторите и след там няколко часа си я взимам с монтиран нов газов инжекцион срещу 616 лв.? Питам тези неща защото искам да си сложа на моето суби, и държа да е инжекцон, а пък ако я и монтира някой който има опит с SUBARU още по добре. :beer:

_________________
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!

Чет Фев 28, 2013 11:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 15, 2008 9:30 pm
Мнения: 753
Местоположение: Асеновград
Автомобил: SPEC B, Forester SG
Рейтинг: 51
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
momcho2000 написа:
jovanni написа:
Удоволствието е 616 лв

Колега в тази цена влиза ли монтаж гаранция някаква и говорим за нови части, имам предвид карам колата, с комплект гарнитури за колекторите и след там няколко часа си я взимам с монтиран нов газов инжекцион срещу 616 лв.? Питам тези неща защото искам да си сложа на моето суби, и държа да е инжекцон, а пък ако я и монтира някой който има опит с SUBARU още по добре. :beer:

Това е цената само на частите които съм изброил по-горе в поста, които колегата би закупил и сам си монтира ГИ-то, при условие че, имал(ше) бутилка, евро сонда, тръба, маркучи и другите придружаващи дреболии.
Цената на Фофос 1 за атмосферен автомобил, пълен кит с всички екстри - тороиделна бутилка, мобилна зареждачка, бързи инжектори е 1250 лв. Фобос 2 - 1150 лв с същите екстри. Гарнитурите за всмукателния колектор НЕ влизат в тази цена, а и при условие, че се сваля колектора(което е правило при нас), няколко часа не стигат, за да се монтира газ. уредба.
Също така има два вида гаранция - 2 или 5 годишна, разбира се с различни гаранционни изисквания за обслужване, но за тях подробности при желание за монтаж.
Надявам се да съм бил полезен :hello:

_________________
Джованни Тач
Обслужване и поддръжка
Текущи и основни ремонти
Монтаж на ГИ

Иван Костадинов

0899366111

Пет Мар 01, 2013 8:26 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 27, 2013 10:39 pm
Мнения: 57
Автомобил: subaru impreza
Рейтинг: 3
Нов фен
Отговори с цитат
Имам и друго питане от къде мага да си намеря софтуер за ГИ марка Oskar. Търсих в гугал ама не можах да намеря за него софтуер само ми излизат ГИ целите комплекти и нищо повече. И незнам ако отида кадето ми слагаха ГИ дали ще ми дадат софтуер. Благодаря предварително :beer: :) :)
Поздрави на всички :)

Пет Мар 01, 2013 11:56 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 18, 2013 11:05 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега, мисля че мога да те освободя от ЕКУ-то на Старгаз но се нуждая от повече подробности. Версия, модел и т.н.

Пон Ное 18, 2013 11:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 24 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор