Отговори на тема  [ 104 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Особености на Субару Импреза II (2001 - 2007) 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Ное 06, 2012 11:38 am
Мнения: 46
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги, Импреза 2006-2007 г. с двигател 2.0 и автомат има ли достатъчно мощност? Как се държи на пътя с двама души в колата и при изкачване на някой проход например?

Чет Дек 15, 2022 1:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Георги1970 написа:
Колеги, Импреза 2006-2007 г. с двигател 2.0 и автомат има ли достатъчно мощност? Как се държи на пътя с двама души в колата и при изкачване на някой проход например?


Субективно е - зависи с какво сравняваш. Ако си карал дизел с 300нютонметра , то импрезата ще ти малее.
Иначе се движи прилично като цивилна, нормална кола - нито е спортна ( като динамика ), нито е бавна.

Най-добре е да покараш някоя - с обяснения няма да разбереш какво може да очакваш

Чет Дек 15, 2022 5:16 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 06, 2012 11:38 am
Мнения: 46
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря за отговора. Не съм карал никога автомат, а от познати знам, че има разлика с ръчката при една и съща мощност например. Ще търся колега в Бургас за проба.

Пет Дек 16, 2022 10:26 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 06, 2012 11:38 am
Мнения: 46
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Вчера успях да тествам Импреза от 2006г. и 2008г. И двете с 2.0 двигател и ръчни скорости. Останах изненадан от разликата в динамиката. По-стария фейс се оказа по-пъргава и спортна, без да има някакви подобрения по нея. Но за сметка на това по-новата ми пасна идеално като удобство и комфорт. И визията и ми хареса повече. Седалката сякаш беше направена за мен. Колегата, на когото бяха ми каза, че определено автомата е по-муден в сравнение с ръчката и ако търся динамика между двата вида е по-добре да е ръчка. Ще потърся и такава с автомат, но определено този модел ме грабна и допадна страшно много.

Пон Дек 19, 2022 10:01 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 104 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор