Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:01 pm



Отговори на тема  [ 104 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Особености на Субару Импреза II (2001 - 2007) 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Ное 06, 2012 11:38 am
Мнения: 45
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги, Импреза 2006-2007 г. с двигател 2.0 и автомат има ли достатъчно мощност? Как се държи на пътя с двама души в колата и при изкачване на някой проход например?

Чет Дек 15, 2022 1:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Георги1970 написа:
Колеги, Импреза 2006-2007 г. с двигател 2.0 и автомат има ли достатъчно мощност? Как се държи на пътя с двама души в колата и при изкачване на някой проход например?


Субективно е - зависи с какво сравняваш. Ако си карал дизел с 300нютонметра , то импрезата ще ти малее.
Иначе се движи прилично като цивилна, нормална кола - нито е спортна ( като динамика ), нито е бавна.

Най-добре е да покараш някоя - с обяснения няма да разбереш какво може да очакваш

Чет Дек 15, 2022 5:16 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 06, 2012 11:38 am
Мнения: 45
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря за отговора. Не съм карал никога автомат, а от познати знам, че има разлика с ръчката при една и съща мощност например. Ще търся колега в Бургас за проба.

Пет Дек 16, 2022 10:26 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 06, 2012 11:38 am
Мнения: 45
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Вчера успях да тествам Импреза от 2006г. и 2008г. И двете с 2.0 двигател и ръчни скорости. Останах изненадан от разликата в динамиката. По-стария фейс се оказа по-пъргава и спортна, без да има някакви подобрения по нея. Но за сметка на това по-новата ми пасна идеално като удобство и комфорт. И визията и ми хареса повече. Седалката сякаш беше направена за мен. Колегата, на когото бяха ми каза, че определено автомата е по-муден в сравнение с ръчката и ако търся динамика между двата вида е по-добре да е ръчка. Ще потърся и такава с автомат, но определено този модел ме грабна и допадна страшно много.

Пон Дек 19, 2022 10:01 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 104 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор