Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:28 pm



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Съвет за газов инжекцион 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Авг 03, 2017 12:58 pm
Мнения: 2
Автомобил: Outback Impreza 2.0 2005
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте. От скоро съм собственик на Outback Impreza 2.0 и естествено се каня да слагам газова. Когато ходих за смяна на ремаци, помпи, филтри и тн. и споделих с майстора за газовата, мнението му беше много против. Каза че това е най-неподходяща кола за газ и ако слагам газова да се приготвя за ремонт и по двигателя... Иии сега се чудя дали пък няма нещо вярно в това? :( Дайте мнение и за газов инжекцион? Аз мислех BRC...или нещо в този ценови диапазон.

Нед Авг 20, 2017 10:23 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, обърни се към майстор, който е слагал газ на такава кола - останалите ще ти кажат, че е много сложно (за да искат повече пари) и в повечето случаи ще създадат наистина проблем. Ако си си с DOHC двигателя слагането на газ е възможно, но обслужването на клапаните за реглаж е доста капиталоемко.
Успех.

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Нед Авг 20, 2017 10:47 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 08, 2017 12:19 pm
Мнения: 102
Skype: cooliovato
Автомобил: Impreza 2.0R
Рейтинг: 25
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Привет колега, и аз от доста майстори (все известни софийски) получавам негативен отговор за газова и това е една от причините поради, която още не съм си сложил. Но разбира се всеки сам си преценя, не е невъзможно слага се газовата лесно. Аз сметнах, че за моите километри просто не си заслужава главоболието, което ще си причиня ако думите на майсторите се окажат вярни.

Нед Авг 20, 2017 12:35 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Авг 03, 2017 12:58 pm
Мнения: 2
Автомобил: Outback Impreza 2.0 2005
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря за мненията! Изглежда слагане на газова на тези двигатели не е толкова лесно работа... Може ли да препоръчате някой майстор, който има опит с подобни инсталации? Ще съм много благодарен!

Чет Авг 31, 2017 1:29 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 08, 2017 12:19 pm
Мнения: 102
Skype: cooliovato
Автомобил: Impreza 2.0R
Рейтинг: 25
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
breakpoint написа:
Благодаря за мненията! Изглежда слагане на газова на тези двигатели не е толкова лесно работа... Може ли да препоръчате някой майстор, който има опит с подобни инсталации? Ще съм много благодарен!


Тони от Dynamic Art на околовръсното е твоя човек.

Чет Авг 31, 2017 9:37 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Авг 21, 2015 9:25 pm
Мнения: 8
Автомобил: Subaru 2008
Телефон: 0887562250
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Не се притеснявай колега...
Слагай смело газов инжекцион,гледай да е от по новите,и да е настроен в различни режими на работа на двигателя!

Вто Мар 13, 2018 10:11 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 13, 2018 11:12 am
Мнения: 3
Местоположение: Sofia
Телефон: 0876628481
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Няма никакъв проблем да си сложиш газов инжекцион, но както препоръча единия колега - направи го при човек, който е слагал на подобна кола или поне има отлични отзиви за него. Аз мога да ти препоръчам един сервиз на околовръстното до Суходол, майсторът се казва Влади и бих го препоръчал с две ръце.

Сря Мар 14, 2018 4:11 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор