Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:51 pm



Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Нова придобивка- 2017 Impreza WRX 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
tst написа:
Честито и много безаварийни километри!

Колега,

Имаше въпрос по-горе за повече подробности за вноса от Канада, транспорт, цени и т.н., но гледам, че нещо нямате желание да го споделите - проблем ли е това и ако не, защо не ни давате повече информация по въпроса?

Не е ли по-добре да го напишете веднъж, вместо всеки ден да ви питат един и същи въпрос.

Предварително благодаря и се извинявам за "нахалството".

Поздрави


"Колега", в тази връзка си оставих личният телефонен номер, точно за тези, които искат подробности по повдигнатия въпрос.

Поздрави

Чет Яну 25, 2018 8:28 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 14, 2009 12:24 am
Мнения: 1414
Местоположение: смолян
Автомобил: STI (GVB)
Рейтинг: 225
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Димитър Игрев написа:
Vmax написа:
Колега,

Не знам какво си карал преди, но можеш ли да сравниш този ВРХ като динамика с СТИ или друго турбо Субару?


Здравей, за съжаление не съм притежавал STI, но имах удоволствието да имам модел 2013 на разположение за известно време и бах възхитен. Именно въпросният модел е причината да стана почитател на марката, а след това имах възможност да тествам и други модели. Като цяло съм почитател на моделите преди 2015, дори и преди 2009 STI, просто защото имам по-добро усещане към самият автомобил, с по-малко електроника и ако мога да избирам, бих заменил един от двата автомобила, които притежавам за предишен модел STI....колкото и абсурдно да звучи. :-?


Честито и със здраве да си я ползваш!
И повярвай ми изобщо не е абсурдно да искаш да я смениш за СТИ :D

_________________
"ladies and gentlemen the wing is back :)"

Пет Яну 26, 2018 1:22 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор