Отговори на тема  [ 22 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Нова придобивка- 2017 Impreza WRX 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
tst написа:
Честито и много безаварийни километри!

Колега,

Имаше въпрос по-горе за повече подробности за вноса от Канада, транспорт, цени и т.н., но гледам, че нещо нямате желание да го споделите - проблем ли е това и ако не, защо не ни давате повече информация по въпроса?

Не е ли по-добре да го напишете веднъж, вместо всеки ден да ви питат един и същи въпрос.

Предварително благодаря и се извинявам за "нахалството".

Поздрави


"Колега", в тази връзка си оставих личният телефонен номер, точно за тези, които искат подробности по повдигнатия въпрос.

Поздрави

Чет Яну 25, 2018 8:28 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 14, 2009 12:24 am
Мнения: 1414
Местоположение: смолян
Автомобил: STI (GVB)
Рейтинг: 225
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Димитър Игрев написа:
Vmax написа:
Колега,

Не знам какво си карал преди, но можеш ли да сравниш този ВРХ като динамика с СТИ или друго турбо Субару?


Здравей, за съжаление не съм притежавал STI, но имах удоволствието да имам модел 2013 на разположение за известно време и бах възхитен. Именно въпросният модел е причината да стана почитател на марката, а след това имах възможност да тествам и други модели. Като цяло съм почитател на моделите преди 2015, дори и преди 2009 STI, просто защото имам по-добро усещане към самият автомобил, с по-малко електроника и ако мога да избирам, бих заменил един от двата автомобила, които притежавам за предишен модел STI....колкото и абсурдно да звучи. :-?


Честито и със здраве да си я ползваш!
И повярвай ми изобщо не е абсурдно да искаш да я смениш за СТИ :D

_________________
"ladies and gentlemen the wing is back :)"

Пет Яну 26, 2018 1:22 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор