Отговори на тема  [ 22 мнения ]  стр 1, 2  Следваща
 Нова придобивка- 2017 Impreza WRX 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, публикувах в друга тема, но ме посъветваха да създам нова такава и ето ме на. Мога да се наслаждавам на Новата ми предобивка(вече е на почти на година, но официално е българка вече :D ). Надявам се да има още горди собственици с които можем да обменим информация и идеи.
С добри пожелания и безопасност по пътищата. :)


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Яну 18, 2018 8:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юни 02, 2017 7:18 am
Мнения: 46
Местоположение: Варна
Автомобил: Subaru Legacy 2.5 2005
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Честито колега :good: и безаварийно каране :beer:

Чет Яну 18, 2018 9:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Рейтинг: 346
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито и много безаварийни километри! Дай боже всеки му една такава красавица :) :beer:

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.

Чет Яну 18, 2018 9:48 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Страшна симпатяга - честито.

Сток ли е? Дай малко повече данни за вървене, разход, кутията как е?

Чет Яну 18, 2018 10:33 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Vmax написа:
Страшна симпатяга - честито.

Сток ли е? Дай малко повече данни за вървене, разход, кутията как е?


Благодаря! :)
За сега е стокова, но събирам инфирмация къде и какво мога да подобря. Разхода извънграда е между 6.8л. и 7.5л. със 120-130км/ч, а в града е около 9-10 литра/100км. Съединителя е доста твърд и отделя много по-горе от повечето автомобили. :)

Пет Яну 19, 2018 6:15 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито и много емоции с автомобила. Подозирам, че с 'други собственици' може да се съберете в Тико и да остане място :D - няма много такива. По въпроса с модификациите ще трябва да си 'внесеш' know-how от същото място, откъдето си я взел, че тоя двигател още е тъмна материя за тунинг по нашите ширини.

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Пет Яну 19, 2018 8:18 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
ico_tech написа:
Честито и много емоции с автомобила. Подозирам, че с 'други собственици' може да се съберете в Тико и да остане място :D - няма много такива. По въпроса с модификациите ще трябва да си 'внесеш' know-how от същото място, откъдето си я взел, че тоя двигател още е тъмна материя за тунинг по нашите ширини.


Благодаря!
Само в Пловдив сме двама собственици( аз лично притежавам 2бр.) и се надявам да открия още такива, дори и на предишните версии(които за мен лично са още по-хубави от тази :bow: ).
Относно подобренията- доста "специалисти" изявяват желание да се пробват, но изпитвам съмнения и то огромни и не смея да се доверя за сега на никого, а иначе този автомобил си го транспортирах от Канада, а другият е все още там.

Пет Яну 19, 2018 9:22 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ами ако разкажеш как става и колко струва, може да се нароим ;)
Покарай колата така и не се занимавай с тунинг на този етап. Не вярвам да ти "умалее" усещането следващите няколко месеца. Колата си върви и зад океана дори имаше еретични статии, че това е по-добрата кола за покупка от WRX STI, ако няма да ходиш по писти да пържиш гуми. Разхода е много добър за 265 кс. Все пак изчакай малко да 'свикне' с нашето гориво. Мен лично много ми допада - малка, небрежно притихнала в засада на разнообразието от германски и френски бигачки, но с характер ако се наложи. Пък и 8 от 10 човека, интересуващи се от автомобили се обръщат след тази кола.
Единственото, което малко ме озадачи при тоя 2.0 DIT мотор е шума на студено - нещо средно между шредер за клони и шлайф. Това все пак беше на Форестър, така че може да не е меродавно за работата на двигателя правен за Северна Америка.
Успех и много щастливи моменти.
Enjoy the Confidence in motion and Peace of Mind :)

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Пет Яну 19, 2018 11:53 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 08, 2011 12:05 pm
Мнения: 220
Местоположение: Пловдив
Автомобил: CarBerry dccd Fory, LGT
Рейтинг: 426
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Хубава колица, със здраве. И много разумно за пробването на "специалистите". ;)

ico_tech написа:
Единственото, което малко ме озадачи при тоя 2.0 DIT мотор е шума на студено - нещо средно между шредер за клони и шлайф. Това все пак беше на Форестър, така че може да не е меродавно за работата на двигателя правен за Северна Америка.

Това е за "разпалване" на катализатора.

_________________
Zubaru.tuninK

Пет Яну 19, 2018 1:10 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 13, 2017 6:16 pm
Мнения: 29
Автомобил: Impreza 2.0R
Телефон: 0888080111
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Честито и много да те слуша. Можеш ли да дадеш малко повече инфо за вноса от Канада и в кой сайт да погледна? Благодаря предварително

Пет Яну 19, 2018 8:00 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Bat Dody написа:
Честито и много да те слуша. Можеш ли да дадеш малко повече инфо за вноса от Канада и в кой сайт да погледна? Благодаря предварително


Благодаря! :)
Ако искаш повече информация при удобно за теб време 0877783394- Димитър. Ще се радвам ако мога да помогна, дори и само с информация. :)

Нед Яну 21, 2018 7:51 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
zk. написа:
Хубава колица, със здраве. И много разумно за пробването на "специалистите". ;)

ico_tech написа:
Единственото, което малко ме озадачи при тоя 2.0 DIT мотор е шума на студено - нещо средно между шредер за клони и шлайф. Това все пак беше на Форестър, така че може да не е меродавно за работата на двигателя правен за Северна Америка.

Това е за "разпалване" на катализатора.


Благодаря! :)
За сега определено ще се въздържа да я поверя на някой да прави каквото и да е било. :)

Нед Яну 21, 2018 7:52 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
ico_tech написа:
Ами ако разкажеш как става и колко струва, може да се нароим ;)
Покарай колата така и не се занимавай с тунинг на този етап. Не вярвам да ти "умалее" усещането следващите няколко месеца. Колата си върви и зад океана дори имаше еретични статии, че това е по-добрата кола за покупка от WRX STI, ако няма да ходиш по писти да пържиш гуми. Разхода е много добър за 265 кс. Все пак изчакай малко да 'свикне' с нашето гориво. Мен лично много ми допада - малка, небрежно притихнала в засада на разнообразието от германски и френски бигачки, но с характер ако се наложи. Пък и 8 от 10 човека, интересуващи се от автомобили се обръщат след тази кола.
Единственото, което малко ме озадачи при тоя 2.0 DIT мотор е шума на студено - нещо средно между шредер за клони и шлайф. Това все пак беше на Форестър, така че може да не е меродавно за работата на двигателя правен за Северна Америка.
Успех и много щастливи моменти.
Enjoy the Confidence in motion and Peace of Mind :)


Благодаря ти за мнението. По-горе си написах телефонният №, така че ако имаш нужда от информация относно транспорт от Канада можеш да ме потърсиш по всяко време. :)

Нед Яну 21, 2018 7:54 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега,

Не знам какво си карал преди, но можеш ли да сравниш този ВРХ като динамика с СТИ или друго турбо Субару?

Нед Яну 21, 2018 8:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 13, 2017 6:16 pm
Мнения: 29
Автомобил: Impreza 2.0R
Телефон: 0888080111
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Bat Dody написа:
Честито и много да те слуша. Можеш ли да дадеш малко повече инфо за вноса от Канада и в кой сайт да погледна? Благодаря предварително

Благодаря, ще се обадя.

Нед Яну 21, 2018 8:48 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 9:43 pm
Мнения: 282
Рейтинг: 75
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Димитър Игрев написа:
Vmax написа:
Страшна симпатяга - честито.

Сток ли е? Дай малко повече данни за вървене, разход, кутията как е?


Благодаря! :)
За сега е стокова, но събирам инфирмация къде и какво мога да подобря. Разхода извънграда е между 6.8л. и 7.5л. със 120-130км/ч, а в града е около 9-10 литра/100км. Съединителя е доста твърд и отделя много по-горе от повечето автомобили. :)

Брех, тва гори колкото Forester дизел. :( Пък ще върви повече. И моя съединител е твърд - всички казват,че било ок.

Пон Яну 22, 2018 12:39 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Vmax написа:
Колега,

Не знам какво си карал преди, но можеш ли да сравниш този ВРХ като динамика с СТИ или друго турбо Субару?


Здравей, за съжаление не съм притежавал STI, но имах удоволствието да имам модел 2013 на разположение за известно време и бах възхитен. Именно въпросният модел е причината да стана почитател на марката, а след това имах възможност да тествам и други модели. Като цяло съм почитател на моделите преди 2015, дори и преди 2009 STI, просто защото имам по-добро усещане към самият автомобил, с по-малко електроника и ако мога да избирам, бих заменил един от двата автомобила, които притежавам за предишен модел STI....колкото и абсурдно да звучи. :-?

Пон Яну 22, 2018 8:01 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 01, 2016 3:34 pm
Мнения: 268
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza 2.0
Телефон: 0898831186
Рейтинг: 180
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Страхотна е колега, честито , със здраве да се кара

Пон Яну 22, 2018 8:59 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Be happy 1 написа:
Страхотна е колега, честито , със здраве да се кара


Благодаря! :)

Вто Яну 23, 2018 7:05 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 660
Местоположение: София
Автомобил: Type R, Mustang GT.
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито и много безаварийни километри!

Колега,

Имаше въпрос по-горе за повече подробности за вноса от Канада, транспорт, цени и т.н., но гледам, че нещо нямате желание да го споделите - проблем ли е това и ако не, защо не ни давате повече информация по въпроса?

Не е ли по-добре да го напишете веднъж, вместо всеки ден да ви питат един и същи въпрос.

Предварително благодаря и се извинявам за "нахалството".

Поздрави

Чет Яну 25, 2018 4:50 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  стр 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор