Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:10 am



Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Нова придобивка- 2017 Impreza WRX 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, публикувах в друга тема, но ме посъветваха да създам нова такава и ето ме на. Мога да се наслаждавам на Новата ми предобивка(вече е на почти на година, но официално е българка вече :D ). Надявам се да има още горди собственици с които можем да обменим информация и идеи.
С добри пожелания и безопасност по пътищата. :)


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Яну 18, 2018 8:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юни 02, 2017 7:18 am
Мнения: 46
Местоположение: Варна
Автомобил: Subaru Legacy 2.5 2005
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Честито колега :good: и безаварийно каране :beer:

Чет Яну 18, 2018 9:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Рейтинг: 346
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито и много безаварийни километри! Дай боже всеки му една такава красавица :) :beer:

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.

Чет Яну 18, 2018 9:48 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Страшна симпатяга - честито.

Сток ли е? Дай малко повече данни за вървене, разход, кутията как е?

Чет Яну 18, 2018 10:33 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Vmax написа:
Страшна симпатяга - честито.

Сток ли е? Дай малко повече данни за вървене, разход, кутията как е?


Благодаря! :)
За сега е стокова, но събирам инфирмация къде и какво мога да подобря. Разхода извънграда е между 6.8л. и 7.5л. със 120-130км/ч, а в града е около 9-10 литра/100км. Съединителя е доста твърд и отделя много по-горе от повечето автомобили. :)

Пет Яну 19, 2018 6:15 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито и много емоции с автомобила. Подозирам, че с 'други собственици' може да се съберете в Тико и да остане място :D - няма много такива. По въпроса с модификациите ще трябва да си 'внесеш' know-how от същото място, откъдето си я взел, че тоя двигател още е тъмна материя за тунинг по нашите ширини.

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Пет Яну 19, 2018 8:18 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
ico_tech написа:
Честито и много емоции с автомобила. Подозирам, че с 'други собственици' може да се съберете в Тико и да остане място :D - няма много такива. По въпроса с модификациите ще трябва да си 'внесеш' know-how от същото място, откъдето си я взел, че тоя двигател още е тъмна материя за тунинг по нашите ширини.


Благодаря!
Само в Пловдив сме двама собственици( аз лично притежавам 2бр.) и се надявам да открия още такива, дори и на предишните версии(които за мен лично са още по-хубави от тази :bow: ).
Относно подобренията- доста "специалисти" изявяват желание да се пробват, но изпитвам съмнения и то огромни и не смея да се доверя за сега на никого, а иначе този автомобил си го транспортирах от Канада, а другият е все още там.

Пет Яну 19, 2018 9:22 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ами ако разкажеш как става и колко струва, може да се нароим ;)
Покарай колата така и не се занимавай с тунинг на този етап. Не вярвам да ти "умалее" усещането следващите няколко месеца. Колата си върви и зад океана дори имаше еретични статии, че това е по-добрата кола за покупка от WRX STI, ако няма да ходиш по писти да пържиш гуми. Разхода е много добър за 265 кс. Все пак изчакай малко да 'свикне' с нашето гориво. Мен лично много ми допада - малка, небрежно притихнала в засада на разнообразието от германски и френски бигачки, но с характер ако се наложи. Пък и 8 от 10 човека, интересуващи се от автомобили се обръщат след тази кола.
Единственото, което малко ме озадачи при тоя 2.0 DIT мотор е шума на студено - нещо средно между шредер за клони и шлайф. Това все пак беше на Форестър, така че може да не е меродавно за работата на двигателя правен за Северна Америка.
Успех и много щастливи моменти.
Enjoy the Confidence in motion and Peace of Mind :)

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Пет Яну 19, 2018 11:53 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 08, 2011 12:05 pm
Мнения: 220
Местоположение: Пловдив
Автомобил: CarBerry dccd Fory, LGT
Рейтинг: 426
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Хубава колица, със здраве. И много разумно за пробването на "специалистите". ;)

ico_tech написа:
Единственото, което малко ме озадачи при тоя 2.0 DIT мотор е шума на студено - нещо средно между шредер за клони и шлайф. Това все пак беше на Форестър, така че може да не е меродавно за работата на двигателя правен за Северна Америка.

Това е за "разпалване" на катализатора.

_________________
Zubaru.tuninK

Пет Яну 19, 2018 1:10 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 13, 2017 6:16 pm
Мнения: 29
Автомобил: Impreza 2.0R
Телефон: 0888080111
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Честито и много да те слуша. Можеш ли да дадеш малко повече инфо за вноса от Канада и в кой сайт да погледна? Благодаря предварително

Пет Яну 19, 2018 8:00 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Bat Dody написа:
Честито и много да те слуша. Можеш ли да дадеш малко повече инфо за вноса от Канада и в кой сайт да погледна? Благодаря предварително


Благодаря! :)
Ако искаш повече информация при удобно за теб време 0877783394- Димитър. Ще се радвам ако мога да помогна, дори и само с информация. :)

Нед Яну 21, 2018 7:51 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
zk. написа:
Хубава колица, със здраве. И много разумно за пробването на "специалистите". ;)

ico_tech написа:
Единственото, което малко ме озадачи при тоя 2.0 DIT мотор е шума на студено - нещо средно между шредер за клони и шлайф. Това все пак беше на Форестър, така че може да не е меродавно за работата на двигателя правен за Северна Америка.

Това е за "разпалване" на катализатора.


Благодаря! :)
За сега определено ще се въздържа да я поверя на някой да прави каквото и да е било. :)

Нед Яну 21, 2018 7:52 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
ico_tech написа:
Ами ако разкажеш как става и колко струва, може да се нароим ;)
Покарай колата така и не се занимавай с тунинг на този етап. Не вярвам да ти "умалее" усещането следващите няколко месеца. Колата си върви и зад океана дори имаше еретични статии, че това е по-добрата кола за покупка от WRX STI, ако няма да ходиш по писти да пържиш гуми. Разхода е много добър за 265 кс. Все пак изчакай малко да 'свикне' с нашето гориво. Мен лично много ми допада - малка, небрежно притихнала в засада на разнообразието от германски и френски бигачки, но с характер ако се наложи. Пък и 8 от 10 човека, интересуващи се от автомобили се обръщат след тази кола.
Единственото, което малко ме озадачи при тоя 2.0 DIT мотор е шума на студено - нещо средно между шредер за клони и шлайф. Това все пак беше на Форестър, така че може да не е меродавно за работата на двигателя правен за Северна Америка.
Успех и много щастливи моменти.
Enjoy the Confidence in motion and Peace of Mind :)


Благодаря ти за мнението. По-горе си написах телефонният №, така че ако имаш нужда от информация относно транспорт от Канада можеш да ме потърсиш по всяко време. :)

Нед Яну 21, 2018 7:54 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега,

Не знам какво си карал преди, но можеш ли да сравниш този ВРХ като динамика с СТИ или друго турбо Субару?

Нед Яну 21, 2018 8:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 13, 2017 6:16 pm
Мнения: 29
Автомобил: Impreza 2.0R
Телефон: 0888080111
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Bat Dody написа:
Честито и много да те слуша. Можеш ли да дадеш малко повече инфо за вноса от Канада и в кой сайт да погледна? Благодаря предварително

Благодаря, ще се обадя.

Нед Яну 21, 2018 8:48 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 9:43 pm
Мнения: 282
Рейтинг: 75
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Димитър Игрев написа:
Vmax написа:
Страшна симпатяга - честито.

Сток ли е? Дай малко повече данни за вървене, разход, кутията как е?


Благодаря! :)
За сега е стокова, но събирам инфирмация къде и какво мога да подобря. Разхода извънграда е между 6.8л. и 7.5л. със 120-130км/ч, а в града е около 9-10 литра/100км. Съединителя е доста твърд и отделя много по-горе от повечето автомобили. :)

Брех, тва гори колкото Forester дизел. :( Пък ще върви повече. И моя съединител е твърд - всички казват,че било ок.

Пон Яну 22, 2018 12:39 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Vmax написа:
Колега,

Не знам какво си карал преди, но можеш ли да сравниш този ВРХ като динамика с СТИ или друго турбо Субару?


Здравей, за съжаление не съм притежавал STI, но имах удоволствието да имам модел 2013 на разположение за известно време и бах възхитен. Именно въпросният модел е причината да стана почитател на марката, а след това имах възможност да тествам и други модели. Като цяло съм почитател на моделите преди 2015, дори и преди 2009 STI, просто защото имам по-добро усещане към самият автомобил, с по-малко електроника и ако мога да избирам, бих заменил един от двата автомобила, които притежавам за предишен модел STI....колкото и абсурдно да звучи. :-?

Пон Яну 22, 2018 8:01 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 01, 2016 3:34 pm
Мнения: 268
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza 2.0
Телефон: 0898831186
Рейтинг: 180
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Страхотна е колега, честито , със здраве да се кара

Пон Яну 22, 2018 8:59 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 12, 2018 8:57 am
Мнения: 10
Автомобил: Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Be happy 1 написа:
Страхотна е колега, честито , със здраве да се кара


Благодаря! :)

Вто Яну 23, 2018 7:05 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 656
Местоположение: София
Автомобил: WRX 2001
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито и много безаварийни километри!

Колега,

Имаше въпрос по-горе за повече подробности за вноса от Канада, транспорт, цени и т.н., но гледам, че нещо нямате желание да го споделите - проблем ли е това и ако не, защо не ни давате повече информация по въпроса?

Не е ли по-добре да го напишете веднъж, вместо всеки ден да ви питат един и същи въпрос.

Предварително благодаря и се извинявам за "нахалството".

Поздрави

Чет Яну 25, 2018 4:50 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор