Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:40 pm



Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
 Субару Импреза II (01-02г) изпускателна система/генерация 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Юли 25, 2017 7:47 am
Мнения: 10
Местоположение: Варна
Автомобил: Impreza II 2.0 GG WAGON
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Добро утро колеги да попитам замисля да сменям генерацията на колата (2.0 125кс). Въпроса ми е мога ли да сложа генерация от врх ? Ще има ли проблеми при инсталацията ? Или да ми кажете място във Варна където се занимават с изработване на генерации. Това което целя е да изкарам субару звука, като да не е натрапчив и бучащ при извънградско каране. Другата причина е че моето е взело да сдава багажа и леко дрънчи :D . Благодаря :)

Нед Авг 05, 2018 9:09 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
виж във фейс групата се продаваше току-що свалена генерация от СТИ на 63мм комплект за 300лв.

Нед Авг 05, 2018 9:51 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Има една страница във Фейсбук : Marto`s Workshop ;)

Нед Авг 05, 2018 10:16 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 25, 2017 7:47 am
Мнения: 10
Местоположение: Варна
Автомобил: Impreza II 2.0 GG WAGON
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Vmax написа:
виж във фейс групата се продаваше току-що свалена генерация от СТИ на 63мм комплект за 300лв.


А да попитам ще има ли проблем при слагането на СТИ генерация на атмосферката ? Защото при мен фи-то мисля е 53/55мм :-?

Нед Авг 05, 2018 6:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Това което си намислил е напълно ненужно и са пари на вяръра. Нито ще върви повече, нито нищо.

Нед Авг 05, 2018 8:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 25, 2017 7:47 am
Мнения: 10
Местоположение: Варна
Автомобил: Impreza II 2.0 GG WAGON
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Vmax написа:
Това което си намислил е напълно ненужно и са пари на вяръра. Нито ще върви повече, нито нищо.

Знам че няма да върви повече, но понеже мойта е почнала да дрънчи на ламарина и обмислям вариантите за друга. А относно врх генеряцията не държа да е от врх специално просто питах дали става и другото което искам е да изкарам една идея субару звука без излишни шумове в купето или да се чувам от съседния квартал като идвам :D

Нед Авг 05, 2018 10:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор