Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
 Субару Импреза II (01-02г) изпускателна система/генерация 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Юли 25, 2017 7:47 am
Мнения: 10
Местоположение: Варна
Автомобил: Impreza II 2.0 GG WAGON
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Добро утро колеги да попитам замисля да сменям генерацията на колата (2.0 125кс). Въпроса ми е мога ли да сложа генерация от врх ? Ще има ли проблеми при инсталацията ? Или да ми кажете място във Варна където се занимават с изработване на генерации. Това което целя е да изкарам субару звука, като да не е натрапчив и бучащ при извънградско каране. Другата причина е че моето е взело да сдава багажа и леко дрънчи :D . Благодаря :)

Нед Авг 05, 2018 9:09 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
виж във фейс групата се продаваше току-що свалена генерация от СТИ на 63мм комплект за 300лв.

Нед Авг 05, 2018 9:51 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Има една страница във Фейсбук : Marto`s Workshop ;)

Нед Авг 05, 2018 10:16 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 25, 2017 7:47 am
Мнения: 10
Местоположение: Варна
Автомобил: Impreza II 2.0 GG WAGON
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Vmax написа:
виж във фейс групата се продаваше току-що свалена генерация от СТИ на 63мм комплект за 300лв.


А да попитам ще има ли проблем при слагането на СТИ генерация на атмосферката ? Защото при мен фи-то мисля е 53/55мм :-?

Нед Авг 05, 2018 6:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Това което си намислил е напълно ненужно и са пари на вяръра. Нито ще върви повече, нито нищо.

Нед Авг 05, 2018 8:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 25, 2017 7:47 am
Мнения: 10
Местоположение: Варна
Автомобил: Impreza II 2.0 GG WAGON
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Vmax написа:
Това което си намислил е напълно ненужно и са пари на вяръра. Нито ще върви повече, нито нищо.

Знам че няма да върви повече, но понеже мойта е почнала да дрънчи на ламарина и обмислям вариантите за друга. А относно врх генеряцията не държа да е от врх специално просто питах дали става и другото което искам е да изкарам една идея субару звука без излишни шумове в купето или да се чувам от съседния квартал като идвам :D

Нед Авг 05, 2018 10:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор