Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Subaru Impreza 2006-2007 sedan - помощ от приятел в София 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Авг 15, 2018 8:59 am
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
встъпителната ми реч е доста позната...нов съм, сърцето иска Subaru и колкото да му се обяснява за проблемите, то си вижда ползите. Имахме едно в семейството- Subaru Leone coupe и оттогава съм запазил сантиментален спомен, макар все още да съм се возил на задната седалка.
Проблемът ми е в това, че за момента обяви в София няма. Мен ме притесняват някои неща с наличното пространство в автомобила, които бих искал да видя преди се разкарвам до друг град. Затова издирвам добър собственик на Impreza sedan 2006-2007г, намиращ се в София, който би ми отделил част от времето си след работа, за да отида до тях с бира/сладолед/сироп от арония или друго и да я разгледам (не държа да я карам, все пак не е моя).
За момента събирам мнения и предложения по темата, тъй като заминавам почти до края на септември за Алпите. Когато се завърна ще имам възможност отново да погледна за обяви в София или да организираме евентуална среща с някой желаещ от форума.

Поздрави и до скоро! :)

Пет Авг 31, 2018 10:43 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Май 09, 2018 5:06 pm
Мнения: 81
Автомобил: Impreza 2006R
Телефон: +359898276714
Рейтинг: 20
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Мойта Импреза комби не можа да събере 4 джанти 16" в багажника(една до друга) - трябваше да бутна едната седалка. За седана може би е същото. ;)

Enviado desde mi Jolla C mediante Tapatalk

Пет Авг 31, 2018 5:01 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:05 am
Мнения: 1217
Местоположение: София, Троян
Автомобил: предишен: Impreza 2.0R
Рейтинг: 140
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Kollin написа:
Мойта Импреза комби не можа да събере 4 джанти 16" в багажника(една до друга) - трябваше да бутна едната седалка. За седана може би е същото. ;)

Enviado desde mi Jolla C mediante Tapatalk

Не баш. Седалките не падат :giggle:

_________________
преди:
    Impreza 1.8 '94 F4WD
    Impreza 2.0R '06 Symmetrical AWD
сега:
    Daihatsu Sirion 4WD (full-fledged Justy)

Нед Сеп 02, 2018 9:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Май 09, 2018 5:06 pm
Мнения: 81
Автомобил: Impreza 2006R
Телефон: +359898276714
Рейтинг: 20
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
evg3 написа:
Kollin написа:
Мойта Импреза комби не можа да събере 4 джанти 16" в багажника(една до друга) - трябваше да бутна едната седалка. За седана може би е същото. ;)

Enviado desde mi Jolla C mediante Tapatalk

Не баш. Седалките не падат :giggle:
Не виждам смисъл от седана тогава! :(

Enviado desde mi Jolla C mediante Tapatalk

Пон Сеп 03, 2018 12:18 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор