Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:50 pm



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Помощ за бобина wrx 99г. 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 27, 2011 4:40 pm
Мнения: 81
Местоположение: София
Skype: legiona1
Автомобил: Subaru Impreza RS 319/325
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Здравейте колеги. До сега не съм пребягвал към такава помощ но за всяко нещо си има първи път. Пиша ви с надежда за помощ. Нужна ми е бобина с мъжките изводи за тест. Само да я закача на моята кола да видя дали проблема е от бобината защото колата е след основен ремонт и няма ток след бобината а преди нея има ток. Има ли някой добър колега който би се съгласил да ми дойде на гости за 10 минути и да ми услужи със своята бобина за 5 минути. Намирам се в София. Кв. Дружба 0884117915. Измервах бобината и намотките са здрави което ме навявя на мисълта че бобината е здрава и проблема е някъде другаде за това не ми се прибързва да купувам бобина. Ще почерпя или ще му дам пари на колегата който се отзове. Благодаря на всички и извинявайте че ви занимавам с моя проблем. Аз също имам възможност да помогна и с части или с каквото е нужно.

Нед Окт 20, 2019 10:45 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2419
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Я пусни снимка и номер. Май мога да помогна, но да не си губим времето...

_________________
http://www.hostit.bg/

Нед Окт 20, 2019 7:58 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор