Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:54 pm



Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
 Емблема заден капак 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 14, 2019 11:11 pm
Мнения: 3
Автомобил: Subaru Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги. Тъй като нямах никакви емблеми на задния капак си купих оригинални WRX Impreza надпис и кръглата Субару емблема (колата е Impreza WRX Hawkeye седан). Някой знае ли откъде мога да намеря чертеж или нещо подобно за точното им позициониране? :-?

Нед Дек 15, 2019 11:42 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 656
Местоположение: София
Автомобил: WRX 2001
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не съм сигурен дали има чертеж с точното позициониране, но един лесен начин е да намерите подобна Impreza с емблема и да измерите :beer:

Пон Дек 16, 2019 7:43 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 24, 2010 11:51 am
Мнения: 273
Местоположение: София
Автомобил: 2005 Impreza STI на 1.5бар газ
Рейтинг: 188
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
В сервизното ръководство ако не се лъжа има описание с размери.

_________________
The only way to be 100% certain that work has been done properly is to do it yourself.

Пон Дек 16, 2019 9:35 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 14, 2019 11:11 pm
Мнения: 3
Автомобил: Subaru Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Поне в моето няма размери, но май варианта да намеря друга подобна Импреза и да мерим си остава най-добър. :beer:

Вто Дек 17, 2019 10:48 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Май 17, 2012 7:14 pm
Мнения: 220
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy IV B13_
Рейтинг: 17
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
А аз имам един допълващ въпрос с какво двойно лепящо точно се лепят защото моето LEGACY го хванах че се отлепя на едно от миенетата та го свалих да си го дозалепя. Има ли нещо по специално или за тази цел или да търся нещо 3M ?!

_________________
Пазете природа чиста с www.naPalatka.bg и намерете своето кътче чрез www.SpotBulgaria.net въздушна фотография www.Quadvert.com

Вто Дек 17, 2019 8:59 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Stani0 написа:
А аз имам един допълващ въпрос с какво двойно лепящо точно се лепят защото моето LEGACY го хванах че се отлепя на едно от миенетата та го свалих да си го дозалепя. Има ли нещо по специално или за тази цел или да търся нещо 3M ?!


Двойно лепяща монтажна лента за външен монтаж. Има такива на 3М, в лидл от време на време пускат.
 11

Вто Дек 17, 2019 9:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 656
Местоположение: София
Автомобил: WRX 2001
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Tisho09 написа:
Stani0 написа:
А аз имам един допълващ въпрос с какво двойно лепящо точно се лепят защото моето LEGACY го хванах че се отлепя на едно от миенетата та го свалих да си го дозалепя. Има ли нещо по специално или за тази цел или да търся нещо 3M ?!


Двойно лепяща монтажна лента за външен монтаж. Има такива на 3М, в лидл от време на време пускат.



И най-важното - да не се забравя - да се лепи над 20 градуса - иначе пак ще се отлепи ;)
 15

Сря Дек 18, 2019 12:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Идея е ако има ток на близо да нагрее капака или директор лентата.

Сря Дек 18, 2019 5:22 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 8 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор