Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 DRL Impreza hawkeye HID 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Сеп 29, 2015 1:59 pm
Мнения: 7
Автомобил: Impreza STi hawkeye
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, има доста исписано по темата из форума ,но не намерих нищо конкретно за Импреза 2005-2007, а до колкото разбирам господин "Субару" променя инсталацията на фаровете с всеки различен фейс..
Въпроса ми е как да вържа DRL към дългите за да не карам на ксенони целодневно.
Модула го имам, с управление по минус е защото до колкото знам тези фарове така се управляват. това което знам към момента е,че кабелите от буксата на дългите се събират заедно към дебелите кабели за късите и от там отиват при релетата зад акумулатора , тоест не са на отделно реле.. освен това със скромните ми познания установих, че при запалени къси, има ток и по двата кабела към дългите и когато пуснеш дългите, минуса от единия кабел изчезва.
Целта е при запален мотор дългите да светят през модула на 30% и при пускане на габарит/къси, да гаснат.
Ако може някой вещ в тази работа да ми обясни как и къде е най добре да се върже модула. :-?

Съб Юни 06, 2020 4:07 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор