Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:49 am



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Моля за помощ за DVD map диск за мултимедия 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Авг 08, 2020 3:45 pm
Мнения: 2
Автомобил: Субару Импреза
Телефон: 898469225
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте. Хора, имам нужда от малко помощ. Трябва ми оригинален DVD map диск за мултимедия на Субару. Дискът ми трябва само да си подкарам мултимедията и да си извадя моя оригинален диск от аудио DVD-to. Плащам си за услугата. Живея в София така, че ако има някой от района, идвам на място. Ако сте близо до София, също мога да дойда. Ако сте по-далече, може с куриер за моя сметка. Помогнете на един отчаян човек.
Предварително благодаря!

Съб Авг 22, 2020 5:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Kalata написа:
Здравейте. Хора, имам нужда от малко помощ. Трябва ми оригинален DVD map диск за мултимедия на Субару. Дискът ми трябва само да си подкарам мултимедията и да си извадя моя оригинален диск от аудио DVD-to. Плащам си за услугата. Живея в София така, че ако има някой от района, идвам на място. Ако сте близо до София, също мога да дойда. Ако сте по-далече, може с куриер за моя сметка. Помогнете на един отчаян човек.
Предварително благодаря!

Пробвай да задържиш в горен десен ъгъл на екрана след като натиснеш копчето за вадене на дисковете. Би трябвало да изкара всички дискове, независимо дали е за картите или мултимедията.

Нед Авг 23, 2020 2:47 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Авг 08, 2020 3:45 pm
Мнения: 2
Автомобил: Субару Импреза
Телефон: 898469225
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Това вече го пробвах, но за съжаление изкарва само map диска. Затова и търся друг оригинален диск за да я подкара, после лесно ще извадя моя.

Нед Авг 23, 2020 7:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега,

Пиши в тази тема : viewtopic.php?f=1&t=1770&start=560
Някой от колегите в София може да откликне.

Пон Авг 24, 2020 1:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор