Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Моля за помощ за DVD map диск за мултимедия 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Авг 08, 2020 3:45 pm
Мнения: 2
Автомобил: Субару Импреза
Телефон: 898469225
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте. Хора, имам нужда от малко помощ. Трябва ми оригинален DVD map диск за мултимедия на Субару. Дискът ми трябва само да си подкарам мултимедията и да си извадя моя оригинален диск от аудио DVD-to. Плащам си за услугата. Живея в София така, че ако има някой от района, идвам на място. Ако сте близо до София, също мога да дойда. Ако сте по-далече, може с куриер за моя сметка. Помогнете на един отчаян човек.
Предварително благодаря!

Съб Авг 22, 2020 5:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Kalata написа:
Здравейте. Хора, имам нужда от малко помощ. Трябва ми оригинален DVD map диск за мултимедия на Субару. Дискът ми трябва само да си подкарам мултимедията и да си извадя моя оригинален диск от аудио DVD-to. Плащам си за услугата. Живея в София така, че ако има някой от района, идвам на място. Ако сте близо до София, също мога да дойда. Ако сте по-далече, може с куриер за моя сметка. Помогнете на един отчаян човек.
Предварително благодаря!

Пробвай да задържиш в горен десен ъгъл на екрана след като натиснеш копчето за вадене на дисковете. Би трябвало да изкара всички дискове, независимо дали е за картите или мултимедията.

Нед Авг 23, 2020 2:47 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Авг 08, 2020 3:45 pm
Мнения: 2
Автомобил: Субару Импреза
Телефон: 898469225
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Това вече го пробвах, но за съжаление изкарва само map диска. Затова и търся друг оригинален диск за да я подкара, после лесно ще извадя моя.

Нед Авг 23, 2020 7:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега,

Пиши в тази тема : viewtopic.php?f=1&t=1770&start=560
Някой от колегите в София може да откликне.

Пон Авг 24, 2020 1:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор