Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Регулиране на газова уредба Романо- фабрична 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 10, 2020 7:26 am
Мнения: 26
Местоположение: Правец
Автомобил: Субару Импреза I
Телефон: 0892278080
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, това ми е първото влизане във форума и създаване на тема.
Създадох нова, тъй като не видях нещо което да ми свърши работа по въпроса, ако има предварително се извинявам и моля да ми изпратите линка на темата, за да прочета.
Първо за автомобила: Закупих си Субару Импреза 1996 г., кубатура 2000 кубика, 115 к.с. с оригинална гадова уредба Романо, много е свежа от Италия и внос.
Предстои ми много неща да обслужвам и преглеждам по нея, и едно от тях е, че искам да обслужа газовата уредба.
Къде ще ме посъветвате да отида за това и какво всъщност влиза в това обслужване на газовата уредба, Благодаря?

Съб Окт 10, 2020 7:36 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито и добре дошъл в сектата.

Няма такова нещо като фабрична газова уредба, но това няма значение за обслужването.
Доколкото си спомням Митака и Иво Ленков правят Романо - за тази кола не е сложно хич.
Обикновено на тези години се сменя всичко - изпарител, инжектори, рейки, маркучи и бутилка защото няма да можеш да я регистрираш в талона понеже бутилката е над 10г.
Понякога е по-добре и лесно да се сложи нова уредба.

Виж темата сервизи и магазини и си избери.
Контакти на Иво Ленков може да откриеш с търсачката. По-долният линк ще ти е полезен, за да се ориентираш във форума и евентуално да научиш нови неща.

viewtopic.php?f=1&t=15245

Съб Окт 10, 2020 8:05 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор