Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Проблем 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Юли 30, 2021 9:55 pm
Мнения: 4
Автомобил: Subaru Impreza
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте. От два дни имам Субаро Импреза 2.0 150 к. 2011 год .Бензин със заводска газова Брц , предполагам няма никакво значение но преди 30 Мин смених бушона на запалката и след около 20 мин като запалих светна Чек,ЕСП и круиза започна да мига , колата си върви не е в авариен режим , предположения от какво може да е и дали ако пробвам да откача клемата на акумулатора за 10 Мин има надежда да се нулират грешките , дайте съвет.Благодаря

Пет Юли 30, 2021 10:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Рейтинг: 346
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мен ако питаш, темата ти е за триене. Но така и така съм почнал да пиша да дам съвет. По така зададения въпрос, трябва да хвърляме боб. Ако отидеш и прочетеш форумоводителя и да добиеш малко представа за колата, която си си взел, ще видиш че има над 300 отговора на въпроса, каква е грешката, която е избило и още повече причини всяка една от тях да я дава. Та опциите ти са 2:
1. Отиваш в сервиз и там виждат грешката и решавате какво ще се прави! - Може да прегледаш темата с белите сервизи!
2. Купуваш си някакъв блутуут/wifi четец и с някоя програмка през телефона прочиташ грешката. След което четеш какво може да значеи и пак отиваш в някой от сервизите, ако не решиш/можеш сам да си я правиш.

Няма как да ти помогнем в случая. А светне ли чека - круиза и VDC-то не работят. Та заради него светят и те, та търси какво поражда чека. АКо откачиш акумулатора, да сигурно ще изтриеш грешката до ппредното появяване на проблема. Според мен , отиди поне да видиш какъв е кода на грешката тъй като може да е нещо с което може да се кара, ама може и да не е. При мен веднъж беше неработеща перка на радиатора и замалко да отеля вола заради не навременното му диагностициране. Добре, че и не я пънах много тогава.

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.
 15

Пет Юли 30, 2021 11:23 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Пет Юли 30, 2021 9:55 pm
Мнения: 4
Автомобил: Subaru Impreza
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мерси колега. А за Благоевград някой да знае майстор за Субару

Съб Юли 31, 2021 1:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор