Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Горна помпа съединител WRX 98 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 16, 2013 12:38 am
Мнения: 184
Местоположение: София
Skype: buktop3
Автомобил: 1998 Impreza WRX GT
Рейтинг: 38
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте!

Някой има ли идея, от къде мога да намеря въпросната помпа, че удрям на греда където и да питам?
От един магазин ми предложиха единствено ОЕМ за скромните 657лв с 20% отстъпка и 20 дни доставка...
Колата е Импреза WRX 98, води се 218к.с.
Проблема беше, че в задръстванията ми пропадаше педала, скоростите влизаха, потегляше нормално, но стоеше долу.
Рециклирах горната помпа, смених долната с нова, нова течност и нещата се закрепиха за около половин година.
Сега проблема е, че педала е пропаднал, когато колата е студена... След 30-40 минути каране започва да се качва, но определено не е както трябва, иначе, пак си потегля и сменя скорости без драми. Съединителя уж е ок, няма признаци на износване или приплъзване, не губи течност, системата е обезвъздушена добре.
Та, затова ми се иска да я сменя с нова, защото подозирам, че проблема е от нея и явно рециклирането не е достатъчно.
Евентуално, от друго субару, дали би паснала, за да не търся конкретно за моя модел, че нещо се води рядък май или поне така мислят по магазините?

Поздрави!
:beer:

Пон Дек 13, 2021 4:54 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор