Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Impreza 93г само на задно 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Яну 17, 2022 10:18 am
Мнения: 1
Автомобил: Impreza
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги нов съм във форума. Реших да се обърна към вас тъй като никъде не мога да намеря информация за това което ме интересува а именно как да направя импрезата само на задно без да има рискове от някакви сериозни повреди ще съм ви много благодарен ако някой ми помогне с информация и съвети може да ми пишете тук или на телефона 0877959970 благодаря предварително

Пон Яну 17, 2022 10:23 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
За какво ще ползваш колата? Предполагам да пързаляш?
Ако е така - вземаш си кутия и диф от нещо доказано здраво, адаптер и съединител за нея и почваш да режеш и преправяш.
Има достатъчно много клипове из тубата. Тук в БГ май не са много опитите, но до колкото съм чувал, ако се ползва сток кутия и се преправи, кутия/задния диф/полуоски се предават много бързо.
Ива Русинова имаше такава импреза. Май съм мяркал още 1-2 по клипове или съм чувал... всички с еднакъв резултат ако се ползва Субару кутия. :pardon:
Просто не е мислено да предава толкова nM назад.
Има и друго - геометрията на автомобила, не е правена за това!
Тъй като е на макферсън, ще трябва и доста преправяне за да се оправи геометрията.... колата като цяло не е правена за това и трябват доста средства и желание, за да стане както трябва ;)

_________________
http://www.hostit.bg/

Пон Яну 17, 2022 10:48 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 660
Местоположение: София
Автомобил: Type R, Mustang GT.
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
От средствата, които ще се вложат (и то не е ясно с какъв резултат) според мен е по-добре
да помислите да си вземете едно Subaru BRZ на старо.

Поздрави

Вто Яну 18, 2022 1:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
На някой може да му е интересно: https://www.youtube.com/watch?v=xtMqZcLrdvY

_________________
http://www.hostit.bg/

Сря Яну 19, 2022 12:55 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор