Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Апр 16, 2024 9:56 pm



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Impreza 93г само на задно 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Яну 17, 2022 10:18 am
Мнения: 1
Автомобил: Impreza
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги нов съм във форума. Реших да се обърна към вас тъй като никъде не мога да намеря информация за това което ме интересува а именно как да направя импрезата само на задно без да има рискове от някакви сериозни повреди ще съм ви много благодарен ако някой ми помогне с информация и съвети може да ми пишете тук или на телефона 0877959970 благодаря предварително

Пон Яну 17, 2022 10:23 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
За какво ще ползваш колата? Предполагам да пързаляш?
Ако е така - вземаш си кутия и диф от нещо доказано здраво, адаптер и съединител за нея и почваш да режеш и преправяш.
Има достатъчно много клипове из тубата. Тук в БГ май не са много опитите, но до колкото съм чувал, ако се ползва сток кутия и се преправи, кутия/задния диф/полуоски се предават много бързо.
Ива Русинова имаше такава импреза. Май съм мяркал още 1-2 по клипове или съм чувал... всички с еднакъв резултат ако се ползва Субару кутия. :pardon:
Просто не е мислено да предава толкова nM назад.
Има и друго - геометрията на автомобила, не е правена за това!
Тъй като е на макферсън, ще трябва и доста преправяне за да се оправи геометрията.... колата като цяло не е правена за това и трябват доста средства и желание, за да стане както трябва ;)

_________________
http://www.hostit.bg/

Пон Яну 17, 2022 10:48 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 659
Местоположение: София
Автомобил: Type R, Mustang GT.
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
От средствата, които ще се вложат (и то не е ясно с какъв резултат) според мен е по-добре
да помислите да си вземете едно Subaru BRZ на старо.

Поздрави

Вто Яну 18, 2022 1:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
На някой може да му е интересно: https://www.youtube.com/watch?v=xtMqZcLrdvY

_________________
http://www.hostit.bg/

Сря Яну 19, 2022 12:55 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор