Отговори на тема  [ 49 мнения ]  стр 1, 2, 3  Следваща
 Още една импреза в България 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 25, 2010 7:04 pm
Мнения: 68
Местоположение: Sofiq/Pleven
Skype: marto-subaru
Автомобил: Impreza 2.5 2007
Телефон: 0887199846
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Още немога да повярвам каква сделка сключих днес дистанционно. Импреза2.5 175к.с 2007 г. комби за 11000лв не съм я виждал на живо, избрах си я само по снимки, приятел ми я взе от чужбина и до месец ще я докараме. Щатска е но е карана година и половина в европеиски саюз. Тръпката е че не знам какво ми предстои. Фен съм на субару от доста години но след понито(хйундай) и 406-цата (пежо) чак сега успях да постигна заветната мечта. а никога не съм имал честта да управлявам субару. Приемам съвети всякакви. 10х предварително.
Прикачени файлове:
2Subaru Impreza, 2.5 l.jpg
Прикачени файлове:
2Subaru Impreza, 2.5 l.jpg


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Symmetrical ALL-Wheel Drive, it's what makes a Subaru a Subaru
Добре че немога да си позволя STI

Съб Мар 27, 2010 8:06 pm
Върнете се в началото
Профил YIM
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Як вагон, честито :-)

_________________
All-Wheel-Drive

Съб Мар 27, 2010 8:11 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 14, 2009 12:24 am
Мнения: 1414
Местоположение: смолян
Автомобил: STI (GVB)
Рейтинг: 225
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито! Дано е със сигурен човек,а не с напоследък красивите оферти като голф 5 автомат за 4500 евра,2007 и ц клас 2004 за 3000 паунда с обратен волан (ляв) :lol: едната беше прати капаро да съм сигурен ,че ще я вземеш но не на мен ами на шипинг компания дето ше ти я доставят с ферибот! а другата врътка прати пари до себеси в лондон(примерно) по мъниграм и ми прати копие да съм сигурен ,че ще доидеш щото аз съм едикаде си и да не се разкарван напразно! знам смешно е но аз случаино познавам един рибок с 5 евра вътре!

_________________
"ladies and gentlemen the wing is back :)"

Съб Мар 27, 2010 9:10 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Май 31, 2008 12:28 pm
Мнения: 108
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Честито. Аз карам почти същата, моята е пак щатска импреза-аутбек спорт 2006. Каквото те интересува питай.

_________________
2006 Impreza Outback Sport SE

Нед Мар 28, 2010 5:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 25, 2010 7:04 pm
Мнения: 68
Местоположение: Sofiq/Pleven
Skype: marto-subaru
Автомобил: Impreza 2.5 2007
Телефон: 0887199846
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Явно и тази се води "Outback" защото е 173 к.с. а седаните са 165. та основното на този етап е на кой сервиз да се доверя за смяна на консумативите. от другите теми разбрах че оторизирания нее оферта. а и нямам идея като цяло какво да следя (кои са им слабите места) за пежото си изпатих с маншоните на кормилна рейка. и ще ми илезе през носа. с ръчни скорости е което намалява грижите до известна степен. истината е че се надскоюих с тази кола и не бих могъл да си позволя по-сериозни разходи. за всеки съвет в тази насока бих се отплатил с хиляди благодарности.

_________________
Symmetrical ALL-Wheel Drive, it's what makes a Subaru a Subaru
Добре че немога да си позволя STI

Нед Мар 28, 2010 9:11 pm
Върнете се в началото
Профил YIM
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не прилича да е Аутбек.

_________________
All-Wheel-Drive

Нед Мар 28, 2010 9:17 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 11, 2009 4:49 pm
Мнения: 482
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.0r '07 LiquidSi
Рейтинг: 438
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Този двигател 2.5/16V/173к.с. е със променливи фази на газоразпределението!

_________________
"Животът е като стълба в кокошарник.....къс и осран!"

Нед Мар 28, 2010 9:23 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5779
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Даваш номера на рамата и ще разберем каква е :)
Защо казваш, че си се надскочил - ако нямаш пари за поддръжка по-добре я продай. Колкото е по-нова колата - по-скъпи частите, по-сложни системите...

Нед Мар 28, 2010 9:39 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 25, 2010 7:04 pm
Мнения: 68
Местоположение: Sofiq/Pleven
Skype: marto-subaru
Автомобил: Impreza 2.5 2007
Телефон: 0887199846
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
За поддръжка ще имам, но ако се срине нещо сериозно ще я вдигна на трупчета. та затова питам за елеметарни неща които трябва да се погледнат като пристигне за да съм сигурен че съм направил каквото трябва.

_________________
Symmetrical ALL-Wheel Drive, it's what makes a Subaru a Subaru
Добре че немога да си позволя STI

Нед Мар 28, 2010 11:22 pm
Върнете се в началото
Профил YIM
Аватар

Регистриран на: Съб Май 31, 2008 12:28 pm
Мнения: 108
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
marto-subaru написа:
Явно и тази се води "Outback" защото е 173 к.с. а седаните са 165.

Те всички щатски са 2,5. По малки мотори там няма :) Двуцветните са аутбек, а твоята най-вероятно е или 2.5i Sport wagon или 2.5i wagon.
Ето тук може да прочетеш разни характеристики http://www.cars101.com/subaru/impreza/impreza2007.html

_________________
2006 Impreza Outback Sport SE

Пон Мар 29, 2010 7:07 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 17, 2007 11:02 am
Мнения: 171
Местоположение: Spain
Автомобил: Импреса 2,0R,2007
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Не се притеснявай бе баце,тя е нова още.Само наливаш бензин и караш.До 105 000км.когато се сменя ангренажа няма какво да пипаш по нея.

Ха да ти е честита!

_________________
Някой ден и аз ш'зема да напиша една умност тука!

Пон Мар 29, 2010 10:20 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 9:22 am
Мнения: 860
Рейтинг: 95
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега много ми е любопитно как се развиват нещата с импрезата.Няколко седмици търсих нещо подобно за жена ми в САЩ така,че съм с пресни пресни впечатления от цените и пазара отвъд окена.Та такава импреза под $11 000 просто няма а хубавите са по 13+. Оттам имаш 2000 лв.транспорт и 4-5 хил.лв митни сборове.
Това 11 лв.ми се вижда приказна цена.

_________________
http://imgur.com/a/OlnT2
http://imgur.com/a/Tq6Ut

Чет Апр 08, 2010 3:57 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 2:49 pm
Мнения: 262
Местоположение: София
Рейтинг: 3
Нов фен
Отговори с цитат
мнооооо яка кола колега, безаварийно каране, нема се косиш, на тази кола само масло и филтрите и ремак евент.
кажи като я земеш да я пробваме :D
всичко с 2.5 мотора съм карал само без импреса. ;-)

_________________
bug eye вагон 292 Nm
"не спори глупак - ще те свали на нивото си и ще те бие с опит"

Чет Апр 08, 2010 12:54 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:41 pm
Мнения: 1800
Местоположение: Sofia
Автомобил: '97 Impreza GF AT, 2.0, 115, SOHC
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
:smt023

_________________
METHANE LIMITED EDITION (CNG)

Чет Апр 08, 2010 3:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 25, 2010 7:04 pm
Мнения: 68
Местоположение: Sofiq/Pleven
Skype: marto-subaru
Автомобил: Impreza 2.5 2007
Телефон: 0887199846
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
simbat написа:
Колега много ми е любопитно как се развиват нещата с импрезата.Няколко седмици търсих нещо подобно за жена ми в САЩ така,че съм с пресни пресни впечатления от цените и пазара отвъд окена.Та такава импреза под $11 000 просто няма а хубавите са по 13+. Оттам имаш 2000 лв.транспорт и 4-5 хил.лв митни сборове.
Това 11 лв.ми се вижда приказна цена.

Реално не аз съм вносителя от щатите а този от когото я купувам. Аз се явявам 3-ти собственик. Внесена е преди година и половина от щатите и е ргистрирана в европеиски саюз с евро талон е. (изрично ме предопредиха ако е американка да е вече регистрирана в евросаюза защото има проблеми в кат). В обявата пишеше че се продава поради финансови затруднения. Дано да е само това. [-o< В началото на месец май отивам да си я докарам и ще разкажа дали има за хвалба или за жалване :roll: Истината е че в този сайт се намират интересни обяви за тази марка автомобили и ако "отъпчем пътя" може да организираме някакъв по-сериозен внос. имам приятел там, а има и кой да ги докарва с бус така че може да се помисли по въпроса. Нека да я докарам пък ще видим има ли далавера. :roll:
П.П. Проверена е, нее крадена. Огледана е , нее блъскана. Друго не ми идва на акъл за което да се притеснявам.

_________________
Symmetrical ALL-Wheel Drive, it's what makes a Subaru a Subaru
Добре че немога да си позволя STI

Пет Апр 09, 2010 12:27 am
Върнете се в началото
Профил YIM
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
simbat написа:
Колега много ми е любопитно как се развиват нещата с импрезата.Няколко седмици търсих нещо подобно за жена ми в САЩ така,че съм с пресни пресни впечатления от цените и пазара отвъд окена.Та такава импреза под $11 000 просто няма а хубавите са по 13+. Оттам имаш 2000 лв.транспорт и 4-5 хил.лв митни сборове.
Това 11 лв.ми се вижда приказна цена.



Цената е наистина трепач. Дано да няма скрито-покрито.
От САЩ вече няма смисъл да се купува евтина кола, освен ако не е с лек козметичен дефект и не взимаш 2-3, че да падне транспортния разход. При Трибеките имаше много добри оферти, но вече е друга цифра.

Пет Апр 09, 2010 8:14 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Апр 15, 2010 3:45 am
Мнения: 4
Местоположение: София
Skype: nomer6ti
Автомобил: 2002 Subaru Impreza Outback Sport
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Първо да започна с едно честито за Субито:)))
и да успокоя колегата че и според мен колата ще е перфектна:)))
Колкото до уточнението на модела в САЩ се води Impreza Sport Wagon (някой по-горе беше прав, че всички Outback Sport са двуцветни т.е. сиви брони и прагове).
Относно кончетата, 173 са но по SAE, което се равнява на 156 по DIN.
Ако не се лъжа, май толкова ми ги писаха в талона. Единственото главоболие, което ще ти спести евро сертификата е технотеста и 1000та лева, който взимат другарите от КАТ за него. Иначе ще ти вземат всичко друго по реда си. Частите и всичко е същото като на другите Импрези EJ25.
Ако нещо те притеснява по колата, това че е от САЩ е голям плюс поради отсъствието на огромния брои авто измекяри и това, че в САЩ има http://www.CARFAX.com. Спокоино можеш да си платиш 20 долара там и да видиш цялата история на колата ти там.(удряна ли е, влизала ли е в сервиз на време, и най-вероятно в жабката ти ще си намериш сервизната книжка прилежно попълнена)
Колкото до цената направо си ударил десятката:) :smt023 На мен лично това ми е най-любимият модел на Subaru 06-07.
А ако някой има питания относно вноса на кола от САЩ може да пита, аз мойта си я прибрах с мен от там.

Чет Апр 15, 2010 4:24 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 9:22 am
Мнения: 860
Рейтинг: 95
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дано всичко да е както казва колегата и продавача да е този,които търпи огромна загуба шото е на зор...Аз в чудеса не вярвам.Хубавите коли навсаякъде струват пари.Това че колата е от Америка не мисля,че занижава цената а напротив-поне може да проследиш историята на колата в голяма степен,пробега,повеè информация,аксесуари,както и по-ниски експлотационни разходи-в пъти по-евтини оригинални части....

_________________
http://imgur.com/a/OlnT2
http://imgur.com/a/Tq6Ut

Чет Апр 15, 2010 6:20 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 25, 2010 7:04 pm
Мнения: 68
Местоположение: Sofiq/Pleven
Skype: marto-subaru
Автомобил: Impreza 2.5 2007
Телефон: 0887199846
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Вчера се чух с моя човек и се оказа че са сринали лагер на задно ляво колело на връщане от града от който са я купили но нее смеел да ми каже защото не са били сигурни какъв точно е проблема. с работата 175 евро. Та чудех се каква може да е причината на 3 години кола да срине лагер. аз хйундая го карах 13 години и не съм имал подобен проблем. Иначе изглежда много добре..... http://picasaweb.google.com/borisbelchev.bspb/20100417#

_________________
Symmetrical ALL-Wheel Drive, it's what makes a Subaru a Subaru
Добре че немога да си позволя STI

Нед Апр 18, 2010 11:40 pm
Върнете се в началото
Профил YIM

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 10:13 am
Мнения: 831
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5 CVT Limited
Рейтинг: 43
От звездите одобрен
Отговори с цитат
marto-subaru написа:
Вчера се чух с моя човек и се оказа че са сринали лагер на задно ляво колело на връщане от града от който са я купили но нее смеел да ми каже защото не са били сигурни какъв точно е проблема. с работата 175 евро. Та чудех се каква може да е причината на 3 години кола да срине лагер. аз хйундая го карах 13 години и не съм имал подобен проблем. Иначе изглежда много добре..... http://picasaweb.google.com/borisbelchev.bspb/20100417#


Е как каква? Калпави лагери. Outback-a на година и половина сменихме 1 лагер и сега има още 1...

между другото гредите на покрива мн ми харесват :smt023

Пон Апр 19, 2010 9:06 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 49 мнения ]  стр 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор