Отговори на тема  [ 1222 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 62  Следваща
 Някой има ли информация за тази Импреса (обяви и коментари)? 
Автор Съобщение
Think. Feel. Drive.

Регистриран на: Сря Фев 18, 2009 11:36 pm
Мнения: 1845
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Outback H6
Рейтинг: 238
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, точно този автомобил беше пуснат и тук за продажба. Продавач/ите не са май много коректни, защото някои работи ги бяха спестили в описанието. Отделно я пускаха 5 пъти поне тук, но повече няма да имат този шанс.
На твое място не бих рискувал с тази кола точно!
Колегата simbat я е гледал, пускам ти негово мнение.

simbat написа:

Мислех да не ти развалям обявата,но колата е видимо удряна отдясно,има проблем с мотора-с оборотите и дава грешки богата/бедна смес,има теч във водната помпа,амортисиор за смяана...
Всичко това не е фатално,но струва пари и е хубаво да се знае,понеже едва ли някой ще я купи без да я закара на сервиз а няма нужда да се разочарова излишно ...

_________________
If in doubt, FLAT OUT!

Сря Мар 03, 2010 10:31 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 7:45 am
Мнения: 2211
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback '00 AT
Рейтинг: 161
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Във Варна цените на официалния цервиз не са убийствени и ще ти я прегледат. Иначе за частите, какво точно те интересува и за кой двигател и година?
За цени виж в раздел "Продава/заменя".

Пон Апр 19, 2010 2:20 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Апр 15, 2010 12:46 am
Мнения: 8
Местоположение: Варна
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Цитат:
Във Варна цените на официалния цервиз не са убийствени и ще ти я прегледат. Иначе за частите, какво точно те интересува и за кой двигател и година?
За цени виж в раздел "Продава/заменя".

Еми то как да кажа какво ме инт. общи неща не само за двигателя иначе мисля да е 97-99 година 1.8 или 2.0 ама по-скоро 1.8 ... ми питах за такава тема защото е полезно да има... човек да види даже и цени на части които си е мислел че никога няма да му се наложи да сменя иначе казано ме инт. общи неща както казах ... пример : накладки предни и задни , ремък ,ролки , масла такива работи и неща който са наи податливи на износване :wink:

Пон Апр 19, 2010 5:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Апр 15, 2010 12:46 am
Мнения: 8
Местоположение: Варна
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Цитат:
Между другото колегата е прав , че може да си имаме една тема за това кой какво е сменил с цените и да се ъпдейтва постоянно.

За това говоря ... :smt023 идята я имаше в един друг форум няма да споменавам кои ... и честно казано върши много добра работа :wink:

Пон Апр 19, 2010 9:06 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 21, 2010 2:11 am
Мнения: 257
Местоположение: Варна/София
Skype: alchemist_AZ
Автомобил: Forester '08 2.0
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте!
Имам нужда от помощ при избора на Импреза!
Някой знае ли нещо за тези:
http://a717229.obiavi.portal.bg/Subaru_ ... caria.html
http://www.cars.bg/u72919
http://www.cars.bg/u125760
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details
Какво ще ми препоръчате? Към коя да се насоча? Или ако имате други предложения и съвети...
Благодаря Ви предварително!

Пон Май 03, 2010 9:41 am
Върнете се в началото
Профил
Think. Feel. Drive.

Регистриран на: Сря Фев 18, 2009 11:36 pm
Мнения: 1845
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Outback H6
Рейтинг: 238
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Последната я забрави. ;)

viewtopic.php?f=6&t=3137&p=68346&hilit=+%D1%8F+%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%B5+%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BB+#p68346

_________________
If in doubt, FLAT OUT!

Пон Май 03, 2010 10:28 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 12:02 am
Мнения: 748
Местоположение: Добрич
Автомобил: WRX
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте,има една импреса с турбо в Добрич и май и имам доста голям мерак:) само се чудя къде да я водя в нашия град да я гледат!
Кое е като за начало да гледам и да имам предвид.Не съм я карал и мисля да я тествам но какво ще разбера е друг въпрос:) Моля нека хората с опит да дадът акъл! Благодарско предварително;)

Съб Юни 19, 2010 8:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 12:02 am
Мнения: 748
Местоположение: Добрич
Автомобил: WRX
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Доста съм се навил за такава кола:)Още не сме се спазарили за цена,защото мисля че точно тая не струва толкова пари,салона вътре е доста засечен.Ако се навие на тези пари който му давам ще отида на сервиз да я прегледат.По купето и окачването ще я разберат но двигатела как да се разбере дали работи и ако има нещо правено по нея?

Съб Юни 19, 2010 10:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 14, 2009 11:37 am
Мнения: 1886
Местоположение: София
Skype: JBLmusic
Автомобил: Impreza3.3 Impreza H6T Subaru SVX
Рейтинг: 622
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ако е тази на снимките няма интериор от къде видя гадните седалки?
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11271322231424268&f1=details
Отиди с човек който разбира. Ако си сам и не разбираш могат да те омагьосат винаги.

_________________
1040 Subaru Workshop - Обслужване и поддръжка на Субару.
Тенчо Владев-0896404074

Съб Юни 19, 2010 11:02 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 12:02 am
Мнения: 748
Местоположение: Добрич
Автомобил: WRX
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
1040 написа:
Ако е тази на снимките няма интериор от къде видя гадните седалки?
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11271322231424268&f1=details
Отиди с човек който разбира. Ако си сам и не разбираш могат да те омагьосат винаги.





точно тази е:) иска ми се да се кача да я покарам!

Нед Юни 20, 2010 7:22 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юни 25, 2010 11:58 am
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
Заглеждам се напоследък по Субару Импреза и май това ще ми е следващата кола. Търся си комби и ми допадна тази http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details Ако някой я е гледал или има впечатления от нея, ще съм благодарен да ги сподели, да не се разкарвам напразно.

Пет Юни 25, 2010 12:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 14, 2009 11:37 am
Мнения: 1886
Местоположение: София
Skype: JBLmusic
Автомобил: Impreza3.3 Impreza H6T Subaru SVX
Рейтинг: 622
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Това което виждам на пръв поглед от снимките е , че фаровете са сменяни от по - новия look сиреч от 98-00 година. МОже да е имала удар отпред примерно.

_________________
1040 Subaru Workshop - Обслужване и поддръжка на Субару.
Тенчо Владев-0896404074

Пет Юни 25, 2010 10:45 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 2:49 pm
Мнения: 262
Местоположение: София
Рейтинг: 3
Нов фен
Отговори с цитат
neno_11 написа:
Доста съм се навил за такава кола:)Още не сме се спазарили за цена,защото мисля че точно тая не струва толкова пари,салона вътре е доста засечен.Ако се навие на тези пари който му давам ще отида на сервиз да я прегледат.По купето и окачването ще я разберат но двигатела как да се разбере дали работи и ако има нещо правено по нея?


Мой приятел искаше да я купува. Имам даже снимки на колата вътре - пратиха ми ги хората от автокъщата. Ходи да я пробва - колата върви добре и изглежда по добре от на снимките, просто вътре са лепили някакво скапано фолио.
Суби енциклопедията ТРОШ - каза, че тези седалки са си нормалните за тази кола, ако те притеснява това, че нее със спортната GT седалка.
Според нас - аз и моят приятел - има едно основно нещо с тази кола и това е, че тя е над 300 хиляди км. колко над не се знае - може имного над. което всъщност нее проблем за този матар, ако нее душманен. ама то такова нямя :D :D :D
отвънка по купето е имала бая крашове и различни цветове боя, ама геометрията сие ОК.
Това от вен за таз кола - моят човек се отказа - защото немусе зема кола на 400 х. км.
ИНАЧЕ колата нее морга - има вътре хляб, просто е по - голям риска заради това, чее поизморена тази БАБА.

_________________
bug eye вагон 292 Nm
"не спори глупак - ще те свали на нивото си и ще те бие с опит"

Вто Юли 06, 2010 9:31 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 14, 2009 12:24 am
Мнения: 1414
Местоположение: смолян
Автомобил: STI (GVB)
Рейтинг: 225
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
от както се возих в СТИ не спирам да мечтая за такава кола! Като се замисля май ще ми доиде прекалено мощна :roll: обаче един ВРХ маи ще е колата за мен! Колеги какви са разликите межди двата модела освен в мощноста? Аз голямо лутане направих каква да е колата мислех легаси Б4 ама десен волан аман 10 години го карам. Пробвах легасито комби което се продаваше с Б4 мотор 2 турбо ама там автомата не ми хареса тромавка ми се стори #-o импреза ВРХ комби много ми харесва около 2002 2004 год съм се прицелил! нямам идея как е динамиката при тази кола но се надявам да е пъргавка все пак 2 литра с турбо :roll:

_________________
"ladies and gentlemen the wing is back :)"

Сря Юли 14, 2010 5:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 14, 2009 12:24 am
Мнения: 1414
Местоположение: смолян
Автомобил: STI (GVB)
Рейтинг: 225
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
:oops: МПСа май ще ми доиде скъп, пък и не съм срещал да се продава в БГ. В германия гледам се въртят около 12 евра #-o и няма как да вточа аутбека и да доплатя :lol: Другото което ме притеснява е ,че мазда нямат опит в тоя клас коли и едвали са отстранили нормалните акнета за модела. И наи важното е ,че се возих в СТИ! Опитвах се да обясня разликата между СТИ и ЦЛ 500 380коня на шефа и му казвам: нали знаеш как ти се качват червата нагоре кат ритнеш кика на ЦЛа. и тои:да! и казвам при СТИто това го няма представиси ,че те ритат два коня в гърба,еи това е осещането при тръгване :lol: :lol: :lol:

_________________
"ladies and gentlemen the wing is back :)"

Чет Юли 15, 2010 2:00 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 9:53 pm
Мнения: 1
Автомобил: Civic
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
Аз също съм решил следващата ми кола да е Импреза, но съм привлечен от примамливите цени в UK. Знам, че това си има плюсове и минуси, но всъщност ме тревожи само едно - Някой някога обръщал ли е дирекция на такъв автомобил? Визирам версиите WRX, STi и GТ на GC/GF и GD/GG. Ще помоля да пишат тези, които са се сблъсквали с това или имат познанията за трудностите, които ще се срещнат.

Благодаря Ви предварително за отговорите.

Ако съществува подобна тема моля да бъда извинен, но просто не открих такава.

Пет Авг 27, 2010 10:54 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 8:58 am
Мнения: 160
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Определено има доста добри цени на острова,но мисля,че обръщането на волана ще е скъпо удоволствие,което не си заслужава усилията и парите.

Чет Ное 11, 2010 11:20 am
Върнете се в началото
Профил ICQ

Регистриран на: Вто Ное 23, 2010 3:15 pm
Мнения: 6
Местоположение: Русе
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте фенове на Субару!
Имам желание да шофирам 4х4 през зимата, но лек автомобил. Хора с опит ме посъветваха, че трябва да е само Субару.
Спрях се на модел Impreza 2.0 - 115 к.с., ръчни скорости и климатик. Идеята ми е да му монтирам газов инжекцион.
Намерих тези обяви, може ли да ми помогнете със съвет или да ме насочите към някоя оферта, която не е в тези сайтове, но в БГ.
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details
http://www.cars.bg/u116161
Тези цени нормални ли са за автомобили с добро техническо състояние от тези години?
Благодаря ви предварително.

Вто Ное 23, 2010 3:52 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 8:58 am
Мнения: 160
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Antony написа:
Здравейте фенове на Субару!
Имам желание да шофирам 4х4 през зимата, но лек автомобил. Хора с опит ме посъветваха, че трябва да е само Субару.
Спрях се на модел Impreza 2.0 - 115 к.с., ръчни скорости и климатик. Идеята ми е да му монтирам газов инжекцион.
Намерих тези обяви, може ли да ми помогнете със съвет или да ме насочите към някоя оферта, която не е в тези сайтове, но в БГ.
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details
http://www.cars.bg/u116161
Тези цени нормални ли са за автомобили с добро техническо състояние от тези години?
Благодаря ви предварително.


Първата обява е за италиански мъртвец според мен,а и на мен ли ми се струва или какво,но има някаква разлика в цвета на капака ,калниците и бронята.
Втората не се отваря.....

Чет Дек 09, 2010 12:36 am
Върнете се в началото
Профил ICQ

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:47 pm
Мнения: 2311
Местоположение: Sofia
Автомобил: EA839,MA1.20
Рейтинг: 506
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте,
Търся Субару (за баща ми). Предпочитам да е около или след 2000 г., по възможност в максимално добра кондиция.
Тъй като той разполага с ограничен бюджет-6-7000 лв. се е спрял най-вече на Импреза.
Форестър и Легаси/Аутбек след 2000г. в читаво състояние гледам, че под 9-10000 лева трудно се намират.
Изискванията му са да е МТ и да има климатик.
Харесъл съм си една обява:

http://www.cars.bg/u177656

Не ме притеснява това, че 1.6 е малко слаб мотор.Естествено 2.0 би било по-добре, но не е най-важното за избора.Турбо версии не ме интересуват, десни волани също.
Ако някой знае нещо за тази или подобна кола, ще съм благодарен да сподели.

Вто Дек 14, 2010 12:43 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 1222 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 62  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор