Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:12 pm



Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
 ЗАДНИ АМОВЕ И ПРУЖИНИ ФОРЕСТЪР 2001 ТУРБО 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Юни 04, 2015 8:52 am
Мнения: 41
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги ! Предстой ми смяна на задни амове и от форума разбрах, че по-евтиният вариант е да се сложат амове KYB + други пружини (различни от оригиналните) за да не висне задницата. Може ли някои да ми даде каталожните номера на съответните пружни които трябв да се вземат ? Амове намерих: Заден десен газов амортисьор KYB #MT030267 и Заден ляв газов амортисьор KYB #MT030268. Моля тези които са минали по този път да споделят за да бъда сигурен какво купувам. Колата е форестър сф5 2001г турбо. Благодаря !

Чет Сеп 29, 2016 12:26 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 5:47 am
Мнения: 398
Местоположение: Троян
Автомобил: subaru forester s-turbo
Телефон: 0888959253
Рейтинг: 220
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ами вземи си и пружини Каяба комплект . Те ги водят усилени , щото са по-дебели 15-16 мм. Аз ги взех от склад комплект за около 400-420 лв. Може би е малко по-твърда возията ( не мога да определя щото моите бяха заминали ) заради усилените пружини , но задницата се одърви :D и влезе в нормите . И да не забравиш ударни тампони , щото сигурно са си утишли твоите . Съветвам те да не хвърляш една камара пари за " оригинални " ударни . Вземи си от Голф 3 задни . Накъсяваш ги колкото трябва и разпробиваш отвора за стеблото , щото на Гоуфу е по-малък отвора . Това става при стругар с подострена тънкостена тръба ( отвътре ) мисля 22 мм. трябва да е , че бургията повлича полиоретана и нестава . Двата ударни на Монрое за 15 лв. комлект . Дано съм бил полезен .
 2

Чет Сеп 29, 2016 4:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 12, 2015 4:51 am
Мнения: 351
Рейтинг: 151
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да не отварям нова тема - има ли подсилени задни амортисьори за фори 2003 125к.с?

Чет Сеп 29, 2016 8:25 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Юни 04, 2015 8:52 am
Мнения: 41
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря за инфото ..... надявам се накрая колата да не е с виснала задница :D

Пет Сеп 30, 2016 9:32 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Юни 04, 2015 8:52 am
Мнения: 41
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
marian_de написа:
Ами вземи си и пружини Каяба комплект . Те ги водят усилени , щото са по-дебели 15-16 мм. Аз ги взех от склад комплект за около 400-420 лв. Може би е малко по-твърда возията ( не мога да определя щото моите бяха заминали ) заради усилените пружини , но задницата се одърви :D и влезе в нормите . И да не забравиш ударни тампони , щото сигурно са си утишли твоите . Съветвам те да не хвърляш една камара пари за " оригинални " ударни . Вземи си от Голф 3 задни . Накъсяваш ги колкото трябва и разпробиваш отвора за стеблото , щото на Гоуфу е по-малък отвора . Това става при стругар с подострена тънкостена тръба ( отвътре ) мисля 22 мм. трябва да е , че бургията повлича полиоретана и нестава . Двата ударни на Монрое за 15 лв. комлект . Дано съм бил полезен .

Колега амовете+пружините ли си ги взел за 420 защото аз търся и никои не ги предлага комплект а по отделно и затова ме е страх да не взема пружини като оригиналните и да висне задника.

Пет Сеп 30, 2016 1:51 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 5:47 am
Мнения: 398
Местоположение: Троян
Автомобил: subaru forester s-turbo
Телефон: 0888959253
Рейтинг: 220
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Имаш ЛС , колега . Да не стане реклама .

Пет Сеп 30, 2016 7:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ф-008 и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор